مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور/دولت توقع خاصی از صدا و سیما ندارد/تورم در کشور به زیر ۲۰ درصد کاهش یافت
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مشاور رسانه‌‌ای رییس جمهور گفت: یارانه حق رسانه است و تقدیم یارانه به رسانه ها نظام بندی مناسبی پیدا کرده است.


محمدرضا صادق ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر 62 نشریه و هفته نامه فعالیت دارند که این موضوع بیانگر این است که استان بوشهر یک استان رسانه‌ای است.

وی در ادامه با بیان اینکه بوشهر میتواند چند روزنامه داشته باشد، خاطرنشان ساخت: حمایت از رسانه ها مورد تاکید دولت تدبیر و امید است.

مشاور رسانه‌‌ای رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه یارانه حق رسانه هاست تصریح کرد: تقدیم یارانه به رسانه ها نظام بندی مناسبی پیدا کرده است.

وی در ادامه بیان داشت: شاخص‌هایی که مشخصا برای سازماندهی یارانه ها مشخص شده با پیشنهاد خود رسانه ها بوده است.

صادق در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد بیمه خبرنگاران اظهار داشت: صاحب رسانه باید در این زمینه پیگیری کنند و دولت هم بیمه تکمیلی می‌کند.

وی با بیان اینکه مسکن و تعاونی‌های دیگر نیز پیگیری می‌کنیم و قول می‌دهم این مهم یعنی تامین مسکن محقق شود، اذعان داشت: در سفرهای استانی، دولت بیشتر شنونده است و نظرات مردم را می‌گیریم و تصمیم گیری می‌شود.

مشاور رسانه‌‌ای رییس جمهور با بیان اینکه سیاست تنظیم شده از طرف دولت برای تنظیم اخبار اصلا وجود ندارد، خاطرنشان ساخت: هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در نشست نخبگان و روحانیون و.... بیشتر ما شنونده هستیم، اضافه کرد: وزرا به شهرستا‌ن‌ها رفته اند و به وضعیت مردم رسیدگی می‌کنند.

صادق اضافه کرد: در مورد درخواست‌هاي مردم از طریق سامانه 111 مشکلات را دریافت و دولت نیز تمام درخواست‌ها را رسیدگی می‌کند و درخواست‌هاي مکتوب هم به احترام مردم گرفته و رسیدگی می‌شود.

وی استقبال از رئیس جمهور در بوشهر را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: رییس جمهور گفت که 100 روز بررسی می‌کنم وگزارش به مردم می‌دهم و این کار را کرد.

مشاور رسانه‌‌ای رییس جمهور با بیان اینکه از اول شهریور پارسال تاکنون کارهای صورت گرفته علیرغم نقشه دشمنان بسیار خوب بوده است، اذعان داشت: دولت از همه توان خود استفاده می‌کند و تورم به زیر 20 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه روحانی هیچ وعده ای نداده که در جهت اجرای آن حرکت نکرده باشد، ادامه داد: دولت همه توان خود را برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم به کار گرفته است./مهر