آخرین مطالب

درنشست شورای شهرآبپخش چه گذشت:صورتجلسه اعضای شورای اسلامی شهر آب ­پخش

بنا به ضرورت و درخواست ­های فراوان شهروندان در خصوص پاسخگو بودن اعضای شورای اسلامی شهر آب ­پخش و پیگیری مسائل و مشکلات مبتلابه شهر، جلسه ­ای در مورخه 27 دی ماه 1393 و در محل سالن اجتماعات شهرداری آب ­پخش تشکیل گردید

پس از بحث و بررسی موارد مطروحه و لزوم پاسخگو بودن مسئولان دستگاههای اجرایی در سطح شهر، مواردی به شرح ذیل صورتجلسه گردید.

1- نظر به درآمدزابودن ماشین ­آلات شهرداری آب­ پخش، لذا چنانچه قرار بر این باشد که پیمانکاران پروژه ­های شهرداری بخواهند از ماشین ­آلات استفاده نمایند، ضرورت دارد یک قرارداد روشن و مناسب، مابین شهرداری و پیمانکار مربوطه منعقد گردد.

2- شهرداری موظف می­ باشد براساس ماده 67 مقررات مالی شهرداری ­ها، تا سی­ام دی ماه نسبت به ارائه بودجه سال 1394 به شورای شهر اقدام نماید.

3- نظر به اینکه بیش از یک سال است که اضافه­ کار پرسنل پرتلاش شهرداری پرداخت نگردیده و این موضوع باعث نارضایتی، مشکلات خانوادگی و کاهش عملکرد آنان شده است، لذا ضروری است تا شهرداری از محل عوارض ارزش افزوده، اضافه­ کاری شش ماهه ی اول سال 1393 را پرداخت نماید.

4- شهرداری نسبت به ارائه عملکرد نه ماهه ی سال 1393 و همچنین گزارش کلیه اعتبارات شامل: ارزش افزوده، استانی، دو درصد گاز و داخلی را به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

5- شهرداری نسبت به ارائه متمم بودجه سال 1393 به شورای اسلامی شهر اقدام نماید.

6- راه­اندازی تلفن گویای شهرداری جهت سهولت انجام کار

7- راه­اندازی شهرداری الکترونیک بخصوص در حوزه ساختمانی

8- آخرین وضعیت پلاک­ کوبی منازل توسط شهرداری به این شورا ارائه گردد.

9- نظر به اینکه در حال حاضر جایگاه مناسبی جهت تخلیه نخاله ­های ساختمانی و نظارت بر آن وجود ندارد شهرداری در این خصوص لایحه ­ای تنظیم و به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

10- ارائه لایحه در خصوص صدور پروانه در بافت فرسوده بصورت پنجاه درصد تخفیف جهت تشویق به ساخت و ساز در بافت قدیم

11- شهرداری ملزم به ارائه لایحه جهت خروج و ساماندهی صنایع و کارگاه­های مزاحم از داخل شهر گردد.

12- نظر به اینکه در حال حاضر اکثر خیابان­ ها و معابر، فاقد نام می ­باشند لذا شهرداری در متمم بودجه، وجه لازم را جهت خرید و اجرای تابلو نامگذاری، منظور نماید.

13- نظر به اینکه در حال حاضر پل آبراه خیابان دانش­آموز فاقد ظرفیت لازم می ­باشد لذا نسبت به کف­ شکنی و افزایش ارتفاع پل اقدام گردد