آخرین مطالب

بخشدار سعدآباد: عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به شهرها و روستاهای سعدآباد تخصیص یافت

عیلرضا رزمجو عصر امروز در نشست مسئولان سعدآباد اظهار داشت: مسئولان برای رفع مشکلات و معضلات مردم در منطقه سعدآباد به ویژه در مناطق محروم اهتمام خاصی دارند و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند

مسئولین موظف هستنند که دستاوردهای دولت تدبیر و امید و دستاوردهای نظام اسلامی را به مردم اعلام کنند.

وی از تخصیص عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به شهرها و روستاهای سعدآباد خبر داد و خاطرنشان کرد: با پیگیری استاندار و نماینده مردم دشتستان در مجلس، موضوع تخصیص سهم آلایندگی و ارزش افزوده و تزریق آن به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها محقق شده و شاهد انجام طرح‌های عمرانی و مبلمان شهری هستیم که امیدواریم در آینده توسعه شهرها و روستاها شتاب بیشتری داشته باشد.

رزمجو به دهیاران و روسای شوراهای اسلامی در بخش سعدآباد توصیه کرد که در تکریم ارباب رجوع و پیگیری درخواست‌های خود از قانون فراتر نروند و همواره انتظارات خود را در مجرای قانونی دنبال کنند.

بخشدار سعدآباد از استقرار مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سعدآباد در چند روز آینده خبر داد و این مرکز را در توانایی و جهت‌دهی جوانان جویای کار و کار آفرین مهم و اساسی بر شمرد.
 

وی اضافه کرد: سرکشی به روستاها و شهرهای مناطق مختلف سعدآباد به منظور رفع مشکلات در دستور کار قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم/

 

 

فارس