گزارش تصویری : تجمع صنفی معلمان دربرازجان وشبانکاره
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مهمترین خواسته های فرهنگیان در این تجمع که به صورت نطق یا بیانیه اعلام شد، شامل رفع تفاوت شغلی فرهنگیان با کارکنان سایر وزارتخانه ها، اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری، تسهیلات ارزان قیمت برای خانه دار شدن این قشر و اعتباربخشی به بیمه طلایی فرهنگیان بود.شماری از معلمان استان بوشهر با تجمع مقابل اداره آموزش و پرورش شهر خود خواستار توجه دولت به این قشر و افزایش حقوق خود شدند.

 تجمع‌کنندگان ساعت 10 صبح امروز در مقابل اداره خود حضور یافته و با در دست داشتن پلاکادر های با مضمون "معلم از تبعیض بیزار است"، "حقوق عادلانه معلمان کجاست"، "آقای روحانی با تدبیرتان به فرهنگیان امید دهید"، و... اعتراض خود را به وضعیت حقوق و مزایای شان اعلام کردند.

در این تجمع، معلمان طی بیانیه ای تجمع شان را صنفی اعلام کرده و خواستار آن شدند که دولت تدبیر و امید برای بهبود وضعیت معیشتی معلمان چاره اندیشی کرده و رییس جمهور برای رفع این مشکلات پیگیری نماید.

این تجمع با فراخوان فرهنگیان به صورت سراسری برگزار شده بود و در برخی شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان، مشابه بوشهر،برازجان، شبانکاره معلمان مقابل ادارات آموزش و پرورش تجمع صنفی برگزار کردند.

 

 

برازجان

 

 

شبانکاره

 

 

عکس از فضای مجازی