فرمانداردشتستان:تصویب 220 میلیارد ریال برای بازسازی مناطق آسیب دیده دشتستان توسط دولت + تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

نماینده عالی دولت در دشتستان تصریح کرد : در دشتستان نیز خوشحالیم که از مجموع 500 طرح عمرانی در دست اجرای سال جاری بیش از 200 طرح آن در هفته دولت و دهه فجر سال جاری به بهره برداری رسید ...

فرماندار دشتستان در این جلسه با بیان اینکه سال 93 سال  خوبی برای مردم ایران بود ، گفت : مردم میهنمان شاهد آرامش و امنیت اجتماعی همراه با امیدواری بیشتر به آینده درخشان تر کشور و نظام جمهوری اسلامی بودند .

وی ضمن تاکید بر اینکه در عرصه اقتصادی مردم ایران بعد از چندین سال ، بار دیگر ثبات اقتصادی و کنترل تورم را تجربه کردند ،ابراز داشت : در سیاست خارجی ، دولت تدبیر و امید توانست با دیپلماسی فعال  و پویای خود  با تدابیر ریاست محترم جمهور و با حمایت مقام معظم رهبری نه تنها از شدت تحریم های ظالمانه بکاهد بلکه زمینه گسترش و توسعه روابط خارجی با حفظ منافع ملی را فراهم آورد.

دکتر ارسلان زارع اضافه کرد : استان بوشهر نیز بحمداله با برنامه ریزی های صورت گرفته و مدیریت شایسته دکتر سالاری استاندار محترم و کوشش مدیران دستگاههای اجرایی و همکاری و تعامل خوب مردم علاوه بر اینکه شاهد نشاط اجتماعی و اعتماد بیشتر آنها به مسوولین بودیم که یکی از مصداق های بارز آن را در استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران دیدیم همچنین  پروژهای عمرانی از توقف و رکود خارج و فعال گردیدند .


نماینده عالی دولت در دشتستان تصریح کرد : در دشتستان نیز خوشحالیم که از مجموع 500 طرح عمرانی در دست اجرای سال جاری بیش از 200 طرح آن  در هفته دولت و دهه فجر سال جاری به بهره برداری رسید .

وی با اعلام برگزاری یادواره شهدای دشتستان در روز پنجشنبه 21 اسفند ، گفت : شهدا با ایثار و فداکردن جان خود ، استقلال و آزادی را به مردم و کشور هدیه دادند.

فرماندار دشتستان  به بیستم اسفند ماه روز راهیان نور اشاره کرد و از ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در اعزام علاقمندان به بازدید از مناطق دفاع مقدس  همکاری نمایند .

ایشان  ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی و درختکاری با بیان  اینکه  در سال جاری بیش از 120 هزار اصله نهال در شهرستان غرس شده است بر حفاظت و صیانت از طبیعت و محیط زیست تاکید نمود .

وی با تبریک هفته احسان و نیکو کاری از اقدامات کمیته امداد شهرستان در انجام خدمات شایسته به مددجویان تشکر نمود و از روسای ادارات و مردم خواست تا در این زمینه همکاری بیشتری نمایند .

دکتر زارع  به نظارت ادارات ذیربط بر قیمت بازار در آستانه نوروز و مدیریت آب بویژه آب آشامیدنی اشاره کرد و از مردم خواست تا با توجه به کاهش شدید بارندگی در سال جاری نسبت به مصرف آب مدیریت و صرفه جویی نمایند .

فرماندارشهرستان در پایان از هیأت محترم دولت به خاطر تصویب اعتبار 22 میلیارد تومانی اخیر برای بازسازی خسارات ناشی از سیل ، طوفان و زلزله دشتستان تشکر نمود .

امام جمعه برازجان نیز  با تسلیت ایام فاطمیه گفت : حضرت فاطمه (س) اسوه و نمونه‌ای بارز برای دفاع از دین و ولایت  برای اقشار مختلف جامعه به‌ویژه بانوان است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن مصلح افزود : حضرت زهرا (س) در بعد سیاسی یکی از کسانی بود که حضور فعال داشت که مبارزه رو در رو و ایراد خطبه ها  امثال آنها بود انشاالله جامعه ما نیز بایستی از این الگو ها استفاده نماید.

 رمضان غلامی رئیس کمیته امداد امام خمینی دشتستان نیز اظهار داشت: کمیته امداد در تمام عرصه‌ها به ویژه در حوزه اشتغال اهتمام خاصی دارد و روز به روز اقدامات ارزشمندتری انجام داده است و در دشتستان 14 هزار نفر اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده‌اند و با تعاملی که بین دولت و کمیته امداد مرکز وجود دارد، قرار شده بحث یارانه‌ها را در آینده به سمت کمیته امداد هدایت کنند تا بتوان از این طریق به اقشار آسیب پذیر کمک کرد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری دشتستان