قاتل 2 زن تنگک در اعترافاتش چه گفت؟
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

دوشنبه گذشته و ساعتی پس از کشف جسد دو زن در محله تنگک شهر بوشهر، پلیس اعلام کرد که مرد جوانی از بستگان آنها که عامل قتل بوده، در حین خروج از بوشهر بازداشت شده است.

دوشنبه گذشته و ساعتی پس از کشف جسد دو زن در محله تنگک شهر بوشهر، پلیس اعلام کرد که مرد جوانی از بستگان آنها که عامل قتل بوده، در حین خروج از بوشهر بازداشت شده است.

به گزارش آفتاب آبپخش:در گفتگوی فرمانده پلیس بوشهر با رسانه ها، اعلام شده بود که که متهم در اعترافات اولیه اش، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی عنوان کرده و افزوده شده بود که اطلاعات بیشتر به زمان دیگری واگذار می شود.

«خلیج فارس» کسب اطلاع کرد؛ پلیس در بررسی صحنه قتل به این نتیجه رسید که با توجه به قتل این دو زن به ضرب گلوله و اينكه سرقتي از منزل صورت نگرفته بود، انگيزه قاتل يا قاتلان چيزي جز سرقت بوده است.

همچنین در ادامه، تيمي از كارآگاهان جنایی بوشهر بررسی های تخصصی محل جنایت براي كشف راز قتل 2 زن جوان را شروع کردند.

تحقيقات آنها نشان داد كه هر دو زن با هم نسبت فاميلي دارند و يكي از آنها همسر برادر ديگري است و جنايت در خانه او رخ داده است. كارآگاهان كه احتمال مي‌دادند جنايت از سوي فردي آشنا و با انگيزه انتقام‌جويي رخ داده به تحقيق از آشنايان قربانيان پرداختند.

در شرايطي كه همسايه‌ها از قربانيان به نيكي ياد مي‌كردند و مدعي بودند كه آنها افرادي خوشنام و خير بودند، كارآگاهان متوجه اختلافاتي شدند كه آنها با يكي از بستگانشان داشتند.

اين فرد كسي نبود جز يكي از اعضاي خانواده كه دستور بازداشت او صادر و تحقيقات براي دستگيري وي شروع شد.

كارآگاهان در بررسي‌هاي تخصصي دريافتند كه مظنون پرونده همزمان با پيدا شدن اجساد قربانيان ناپديد شده و همين مسئله فرضيه جنايت از سوي او را قوت بخشيد.

در شرايطي كه حدود 7 ساعت از آغاز تحقيقات پليسي گذشته بود، كارآگاهان دريافتند كه مرد جوان سوار بر خودروي پراید خود قصد فرار از بوشهر را دارد. طرح مهار انجام شد و كارآگاهان با زيرنظر گرفتن مسيرهاي خروجي شهر از طریق دوربین های جاده ای، توانستند عامل جنايت را محاصره و او را در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كنند.

گزارش «خلیج فارس» می افزاید: مرد جوان در همان بازجويي‌هاي اوليه به قتل خواهرش و همسر برادرش اعتراف كرد و گفت: از مدتي قبل با خانواده‌ام دچار اختلاف شدم. اين اختلافات آنقدر شديد شد كه از برادر و خواهرم كينه به دل گرفتم و نقشه انتقام‌جويي كشيدم.

وی که 32 سال داشت، افزود: پس از تهيه يك قبضه كلت، ساعت 7:30 دقیقه صبح راهي خانه برادرم در محله تنگک شدم. مي‌دانستم كه همسرش در خانه تنهاست و نقشه قتل او را در سر داشتم. وقتي وارد خانه‌شان شدم، همسر برادرم را غافلگير كردم و با شليك گلوله او را به قتل رساندم ودر را روی وی قفل کردم و خارج شدم.

متهم در اعترافات خود ادامه داده: پس از آن به سراغ خواهرم در خانه پدری در عالیشهر رفتم، ولی متوجه شدم وی برای گرفتن نوبت دکتر به شهر آمده و طی تماسی با وي به بهانه اينكه مي‌خواهم با او صحبت كنم، خواهرم را سوار ماشينم كردم و به سمت خانه برادرم در تنگک به راه افتادم.

محل وقوع حادثه

وی افزود: در بين راه خواهرم را نيز با شليك گلوله به قتل رساندم و وقتي به خانه برادرم رسيدم، جسد او را از داخل ماشينم بيرون كشيدم و پارکینگ منزل برادرم رها و فرار کردم.

گفتنی است متهم که متولد شهرستانی غیر از بوشهر است، ساعتی پس از این جنایت و در حالی که قصد داشت از بوشهر فرار كند، با اقدام غافلگیرکننده پلیس دستگیر شد.