آخرین مطالب

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: دینداری منهای انقلابی بودن هدف دشمن است

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز یک جریانی تلاش میکند دینداری منهای انقلابی بودن را ترویج کند.

به گزارش آفتاب آبپخش: محمد رضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در جمع بسیجیان پایگاه مقاومت سلمان فارسی نظرآقا از توابع بخش سعدآباد دشتستان گفت: امروز یک جریانی تلاش می‌کند دینداری منهای انقلابی بودن را ترویج کند باید حواسمان باشد غیرت دینی و روحیه انقلابی هر دو برگرفته از عاشورای حسینی‌اند لذا باید سنگرها را بشناسیم و به دشمن خوشبین نباشیم.

رضایی افزود: در زیر پرچم سرخ حسینی با شعار هیهات مناالذله حرکت کنیم که در اینصورت پیروزیم و گرنه با حذف روحیه انقلابی عملا قدرت خود را از دست خواهیم داد.

این تحلیل گر مسائل سیاسی درادامه به موضوع نقش بسیج در دفاع از انقلاب پرداخته و گفت: دشمن امروز بخوبی به قدرت و توانایی بسیج به عنوان بازوان ولایت فقیه پی برده است لذا تلاش می کند بواسطه ی عوامل منحرف و وابسته ی داخلی خود به هر طریق ممکن به این شجره طیبه ی انقلاب اسلامی ضربه بزند.

وی خاطر نشان کرد: یادمان باشد چگونه در دوره ای به ارزش های انقلاب اسلامی و بسیج حمله می‌شد و برخی کسانی که مسؤولیتی در نظام داشتند امروز چگونه در دامن انگلیس خبیث و آمریکای سلطه گر هستند امثال مهاجرانی، اکبرگنجی، کدیور، فریبا مهاجر که امروز کشف حجاب کرده روزی مسؤولیتی در دولت اصلاحات داشتند، همین افراد از امکانات کشور برای ضربه به انقلاب استفاده کردند و فرزندان انقلاب چقدر مظلوم بودند.

محمد رضایی با اشاره به اینکه، امروز برخی ادامه دهندگان همان جریان به خود جرات می‌دهند در مراسم دانشجویی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر به دانشجوی بسیجی نگاه تمسخر آمیز بکنند گفت: جای سئوال است که چرا متولیان و مجوزدهندگان چنین برنامه‌ای تاکنون از بسیجیان این حاصل تفکر امام روح الله(ره) عذرخواهی رسمی و عمومی نکرده‌اند.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) در ادامه یادآور شد: بیان تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جوان بسیار ضروری است نسل جوان ما باید بداند در فتنه ی 88 چه کسانی از پادشاه عربستان پول گرفتند که هزینه کودتا، علیه نظام جمهوری اسلامی بکنند و کشور را 8 ماه به چالش کشیدند و باز همین چهل میلیون ایرانی رای دهنده بودند که حماسه 9 دی ماه را به وجود آوردند و فتنه گران را که امروز در حصر، یا ممنوع تصویرند را ناامید کردند.

رضایی درخصوص مسائل هسته‌ای نیزگفت: خطوط قرمز طرح شده از طرف رهبر معظم انقلاب حرف دل تمام ملت ایران است لذا مذاکره کنندگان ما، به عنوان فرزندان این کشور باید این خطوط قرمز را رعایت کنند و ما ضمن حمایت از آنان توقع داریم در صورت تهدید دشمن در مذاکرات با تمام توان جواب یاوه گویی دشمن را بدهند و با روحیه انقلابی زیر پرچم عاشورایی انقلاب اسلامی حرکت کنند.