آخرین مطالب

افتتاح چند طرح عمرانی دربازدید فرماندار دشتستان از روستاهای بخش آبپخش/گزارش تصویری

 آفتاب آبپخش:فرماندار دشتستان از روستاهای دشتی اسماعیل خانی ، بنارآزادگان ،بنار سلیمانی و چهاربرج بازدید و با مردم ، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران دیدار و گفتگو کرد

فرماندار دشتستان از روستاهای دشتی اسماعیل خانی ، بنارآزادگان ،بنار سلیمانی و چهاربرج بازدید و با مردم ، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران دیدار و گفتگو کرد .

در جریان این برنامه که معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ،بخشدار آبپخش ،تعدادی از مدیران شهرستانی و بخش آبپخش فرماندار شهرستان را همراهی می کردند از چندین طرح عمرانی در دست اجرا بازدید بعمل آمد.

فرماندار دشتستان در این برنامه از اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای عمران و آبادانی روستاها در سال گذشته در شهرستان سخن گفت و بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید نمود.

دکتر ارسلان زارع در افتتاح زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای چهاربرج از احداث چندین زمین چمن مصنوعی ورزشی دیگر در روستاهای شهرستان در سال جاری خبر داد.

علی مردانلو بخشدار آبپخش نیز با بیان اینکه از اساسی‌ترین اولویت‌های مسئولان تامین به موقع آب کشاورزان  این منطقه است،گفت: لایروبی کانال‌های دشتی اسماعیل‌خانی، قلایی، بهرام‌آباد، تله میل، خمیسی، بهداری، پاچیتی، بنار سلیمانی و امراله خانی در دو ماه اخیر با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال انجام شده است و لایروبی زهکش‌ها نیز از محل درآمد کانال‌های فاقد حق آبه در آینده‌ای نزدیک توسط شرکت آب منطقه‌ای استان انجام خواهد شد.

شایان ذکر است در این بازدید اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط دولت خواستار رفع مشکلات باقی مانده از جمله لایروبی زهکش های نخیلات ،طرح های هادی و بهسازی راه های روستایی شدند.