آخرین مطالب

واکنش استاندار بوشهر به نماینده دشتستان؛ مکان پتروشیمی گم نشده که کسی بخواهد آنرا پیدا کند

استاندار بوشهر تاکید کرد: شیوه فنی و تخصصی، تنها ملاک جانمایی محل احداث پتروشیمی دشتستان و گناوه است و هیچ انگیزه دیگری در این زمینه قابل قبول نیست.


استاندار بوشهر تاکید کرد: شیوه فنی و تخصصی، تنها ملاک جانمایی محل احداث پتروشیمی دشتستان و گناوه است و هیچ انگیزه دیگری در این زمینه قابل قبول نیست.

به گزارش  آفتاب آبپخش:، مصطفی سالاری در نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در سال 94 افزود: اینکه عده ای به روستاها رفته و مدعی شوند، به دنبال جا برای احداث پتروشیمی دشتستان هستیم و می‌گویند می‌خواهیم جا برای احداث پتروشیمی پیدا کنیم، اشتباه است چرا که جای آن، گم نشده که کسی بخواهد آن را پیدا کند.

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/15/3/1740293.jpg?ts=1437985184894

وی گفت: ملاک عمل ما در این زمینه، تنها شیوه فنی و تخصصی است و هیچ انگیزه دیگری برای ما قابل قبول نیست لذا به مردم اطمینان می دهیم که هرجا به نفع آنان باشد، مکان احداث پتروشیمی را جانمائی خواهیم کرد تا بعدا هم بتوان زنجیره‌های دیگری را به آن افزود.

استاندار بوشهر اذعان داشت: گاهی انتخاب نابجا و نادرست یک طرح می تواند توجیه فنی و اقتصادی آنرا زیر سوال ببرد لذا دلسوزان اجازه دهند، متخصصان، کار را انجام دهند زیرا مطمئنا آنها کار خود را بلد هستند.

اظهارات سالاری در واکنش به نماینده دشتستان بود

حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در جلسه یکشنبه مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به وزارت نفت گفت: وزارت نفت تعهد کرده یک واحد پتروشیمی در اول مردادماه در دشتستان کلنگ زنی کند ولی تا به امروز هم سهل انگاری و هم مسامحه کاری می کند.

http://www.bushehrnews.com/files/fa/news/1394/5/5/85481_455.jpg
 
نماینده دشتستان در مجلس با بیان این که این وزارتخانه توجه جدی به این موضوع نمی کند ابراز داشت: چرا تا به حال این واحد پتروشیمی را احداث نکردند.
 
موسوی نژاد با بیان این که قرار بود آن ها یک زمین از منابع طبیعی بگیرند، افزود: منابع طبیعی یک زمین در هر کجای دشتستان در اختیار آنان قرار بدهد تا سریعا کار اتفاق بیفتد.
 
وی ادامه داد: مهم نیست این زمین در کجای دشتستان باشد بنابراین منابع طبیعی در هر مکانی که می تواند این زمین را به وزارت نفت داده تا آن ها سریعا کار را انجام بدهند.