آخرین مطالب

عملکرد ضعیف مخابرات در استان ادامه دارد؛ اینترنت مخابرات در بوشهر محدود می شود

در حالی که کندی اینترنت مخابرات در ماه های اخیر اعتراضات مردمی بسیاری را در استان بوشهر در پی داشته، شرکت مخابرات از محدودیت بیشتر ان در استان خبر داده است...

در حالی که کندی اینترنت مخابرات در ماه های اخیر اعتراضات مردمی بسیاری را در استان بوشهر در پی داشته، شرکت مخابرات از محدودیت بیشتر آن در استان خبر داده است.

شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و اصرار به تضییع حقوق عمومی به رغم هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت، از بامداد روز جمعه 9 مرداد ، مکالمات بین الملل شرکت مخابرات ایران در برخی استان های کشور قطع خواهد شد.

به گزارش آفتاب آبپخش:از ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، در مرحله اول 9 استان خراسان رضوی، هرمزگان، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، کردستان، فارس، گلستان و کرمانشاه مشمول این محدودیت خواهند شد.

علاوه بر سرویس مکالمات بین الملل ، خدمات اینترنتی شرکت مخابرات ایران در 9 استان نیز با 48 ساعت تاخیر از بامداد روز یکشنبه 11 مرداد با محدودیت مواجه خواهد شد؛ این تاخیر با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال در فرآیند انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری صورت گرفته است.

استان های مشمول این محدودیت نیز عبارتند از بوشهر، خوزستان ، خراسان رضوی، هرمزگان ، ایلام ، کردستان ، فارس ، کرمان و گیلان.

شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باند مورد نیاز برای ارایه خدمات در تمام حوزه ها را فراهم ساخته و مشترکان شرکت مذکور می توانند برای برقراری ارتباطات مورد نیاز خود در حوزه مکالمات بین الملل از خدمات سایر اپراتورها نظیر ایرانسل ،رایتل و همراه اول بهره مند شده و در حوزه خدمات اینترنت نیز به سایر تامین کنندگان رجوع کنند.