close
دانلود آهنگ جدید
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر؛باید تکلیف فتنه گرانی که دست در تضعیف نظام دارند را جدا دانست
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

معاون ساسی سپاه امام صادق(ع) گفت: باید تکلیف فتنه گران و عوامل فرصت طلب نفاق که از هر فرصتی برای تضعیف نیروهای انقلابی و نظام اسلامی استفاده می کنند جدا دانست و همدلی این گروه در پیمان ننگین با استکبار جهانی وصهیونیست کودک کش است.


به گزارشآفتاب آبپخش: محمدرضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع)در جمع رسانه های ارزشی با اشاره به وضعیت فعلی کشور،اظهار داشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری شرایط فعلی کشور درحال گذر از پیچ تاریخی سرنوشت ساز است که در این موقعیت همدلی واتحاد در میان گروههای وفادار به نظام با گرایشهای مختلف ضرورت اساسی و نقش تعیین کننده ای در عبور از این پیچ تاریخی است.      

معاون ساسی سپاه امام صادق(ع) ضمن اشاره به اینکه باید فتنه گران و دلسوزان نظام را با هم تفکیک کرد، افزود: باید تکلیف فتنه گران و عوامل فرصت طلب نفاق که از هر فرصتی برای تضعیف نیروهای انقلابی و نظام اسلامی استفاده می کنند جدا دانست و همدلی این گروه در پیمان ننگین با استکبار جهانی وصهیونیست کودک کش است.

رضایی با بیان اینکه فتنه گران دل در گرو حمایت از بیگانه دارند، بیان کرد: اصحاب فتنه اگر شرایط باب میلشان شود رفتاری مثل منافقین در ترور فرزندان انقلاب اسلامی انجام خواهند داد و شاهد ترور بیش از ۱۷هزار نفری مردم مظلوم کشورمان بدست منافقین بوده ایم که این جنایت ها هیچ وقت از ذهن مردم فراموش نخواهد شد.

این فعال سیاسی استان بوشهر با توجه به اینکه منافقین عاملان اصلی برای جاسوسی دشمن علیه ایران هستند، تصریح کرد: منافقین و فتنه گران با وجود اینکه سالها است که از کشور گریخته اند اما هر روز در کنار دشمنان ملت ایران در حال برنامه ریزی برای توطئه ای جدید هستند و در موضوع تحریم ها و جاسوسی علیه ایران نقش کلیدی را ایفا می کنند.

وی با اشاره به اینکه باید از تاریخ عبرت بگیریم، عنوان کرد: نسل جوان باید تاریخ انقلاب را از زبان انقلابیون اصیل و و فادار به نظام بشنود وشعارهای اول انقلاب را که در واقع اصول کلی پیش روی انقلاب خواهد بود را به دقت فریاد بزند زیرا درغیر اینصورت چهره های نفاق سرکوب شده ؛رنگ عوض میکنند پوست انداخته وبا رنگ ولعاب به ظاهرجذاب سعی درجذب جوانان ونهایتاانحراف انقلاب خواهند کرد.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ضمن اشاره به وصیت نامه وصحیفه ی نور و سخنرانیها واثار مکتوب ومستند امام (ره)، اذعان داشت: باید هوشیار باشیم دشمن ضمن تلاش برای انحراف در خط امام و سیاست های  همزمان به دنبال تحریف تاریخ انقلاب است که این امر مسولیت ما را سنگین تر و حساس تر می کند.    

رضایی در پایان با بیان ضرورت اتحاد در رسیدن به تمدن نوین اسلامی، تاکید کرد:  ولایت مطلقه فقیه باید در هر اتحادی محور اصلی باشد که به حول قوه الهی امروز دوست و دشمن به عظمت این جایگاه در دفاع ازجهان اسلام و خنثی کردن توطعه های دشمنان اشاره کرده اند./ سپاس