close
دانلود آهنگ جدید
عباس زاده خبر داد: دستگیری قاتل فراری، 72 ساعت پس از تیراندازی در خورموج
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

متهم اصلی این حادثه گفت: قصد بردن دختر بچه یکساله این خانواده را داشتیم که با خانم های حاضر در منزل درگیر و در همین حین یکی از کارگران ساختمانی هم برای میانجیگری وارد ماجرا شد که به یک گلوله به سینه اش شلیک کردم.


فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در یک درگیری خانوادگی در شهر خورموج با شلیک گلوله یک کارگر ساختمانی را به قتل رسانده و متواری شده بود، 72 ساعت پس از قتل دستگیر شد.

به گزارش آفتاب آبپخش: سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: غروب چهارشنبه شب گذشته 4 نفر سرنشین یک دستگاه خودرو بدون پلاک در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند به منزلی در شهر خورموج هجوم آورده و ساکنین منزل که سه خانم بودند با آنها درگیر و آنها را مجروح می کنند.

وی اضافه کرد: تعدادی از کارگران ساختمانی که در نزدیکی خانه مذکور مشغول بکار بودند به قصد میانجیگری با مهاجمین درگیر می شوند که با بالاگرفتن درگیری، یکی از مهاجمین با شلیک اسلحه ساچمه زنی، فرذد میانجیگر که جوانی 23 ساله بوده را به قتل رسانده و همگی متواری می شوند.

وی بیان کرد: بلافاصله پلیس با حضور در محل حادثه و پیگیری های اطلاعاتی و پلیسی هر 4 مهاجم را شناسایی و یکی از آنان را بلافاصله دستگیر کرد.

به گفته سردار عباس زاده، نیمه شب گذشته سه نفر دیگر از متهمین این پرونده، درحالی که قصد داشتند با یک دستگاه خودرو پراید از شهر خورموج خارج شوند شناسایی و دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: با دستگیری این افراد، متهم اصلی به هویت"ح-الف" 25 ساله ضمن اعتراف به قتل در خصوص علت آن گفت: پسر برادرم با خانواده همسرش اختلاف خانوادگی پیدا کرده بود و به درخواست وی، به خانه پدر همسرش رفته و قصد بردن دختر بچه یکساله اش را داشتیم که با خانم های حاضر در منزل درگیر و در همین حین یکی از کارگران ساختمانی با ما درگیر شده که من یک گلوله به سینه اش شلیک کردم.

سردار عباس زاده با بیان اینکه فرد مجروح در بیمارستان زینبیه خورموج فوت کرده، تصریح کرد: سلاح بکار رفته در این قتل بوسیله پلیس کشف شد.

گفتنی است تحقیقات تکمیلی از قاتل و همراهانش ادامه دارد.

سردار عباس زاده اظهار داشت : در زمان بروز اختلافات خانوادگی، همسران جهت حل مشکلات رخ داده می بایست به افراد کارشناس و کارآمد مراجعه نمایند و از مشاجره و نزاع دوری کرده و رسیدگی به موضوع را بر عهده مراجع قانونی بگذارند.