close
دانلود آهنگ جدید
نصرالله شفیعی//تبلیغات از ارکان اصلی انتقال برنامه های نظام جمهوری اسلامی است
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تبلیغات یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار برای انتقال برنامه های نظام جمهوری اسلامی است.


آفتاب آبپخش:نصرالله شفیعی روز شنبه در نشست شورای هماهنگی تبلیغات استان بوشهر افزود: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی و اسلامی است که تبلیغات برای انتقال اهداف نظام یکی ارکان اصلی آن به شمار می رود.

وی ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکنون منشا خدمات ارزشمند تبلیغاتی بوده که در سطح ملی و بین المللی نمودی چشمگیر داشته است.

شفیعی بیان کرد: اجرای برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از راه های مهم برای حفظ انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و جلوگیری از توطئه های دشمن است.

وی افزود: دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در صدد نابود کردن انقلاب اسلامی بوده ولی با حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف راه به جایی نبرده است.

شفیعی عنوان کرد: شرکت مردم در راهپیمایی باشکوه روز قدس باعث تضمین استقلال کشور شده است.

وی بیان کرد: مردم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن همواره نشان داده اند که پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

شفیعی یادآور شد: دستگاه های اجرایی بویژه استانداری بوشهر برای برگزاری برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همکاری مطلوب و شایسته ای داشته اند.

وی با بیان این که ظرفیت فعالیت های فرهنگی محدود نیست، افزود: برنامه های فرهنگی با توجه به گستره زیادی که دارند می توانیم بیش از وضعیت موجود برای آن اقدام کنیم.

شفیعی بیان کرد: اوج اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تنها دهه فجر و روز 22 بهمن نیست از این رو نباید همه برنامه را منحصر به این روز کرد و از سایر حوزه ها غافل بمانیم.

وی گفت: اگر در برنامه ها از ظرفیت فعالیت های فرهنگی و هنری استفاده شود می توان شور و نشاط خاصی را در بین مردم ایجاد کرد. /ایرنا