close
دانلود آهنگ جدید
در بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای آبپخش: 10 دوره آموزشی فنی و حرفه ای در آب پخش برگزار می شود/تصویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

علی مردانلو در بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای آبپخش ضمن گرامیداشت هفته کارآفرینی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای گفت: ایجاد اشتغال پایدار از مهم‌ترین برنامه‌های دولت بوده و امسال برنامه‌ریزی اساسی برای جذب جوانان متخصص و آموزش‌دیده در مشاغل مختلف انجام گرفته است

آفتاب آبپخش:وی افزود: ارائه آموزش‌های تخصصی فنی و حرفه‌ای در واقع گامی در راستای توانمندسازی جوانان و بهبود شرایط برای جذب آنها است که با اهتمام فنی و حرفه‌ای این مهم محقق می‌شود.
بخشدار آبپخش از راه‌اندازی 10 دوره تخصصی فنی و حرفه‌ای در آبپخش خبر داد و خاطرنشان کرد: افزایش سطح کیفی آموزش‌ها مورد تاکید مسئولان این بخش قرار دارد.
مردانلو با اشاره به دوره‌های فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: دوره‌های آموزشی در رشته‌های بازرسی فنی جوش، لوله‌کشی صنعتی، کارآفرینی، برق، معماری، عمران، مکانیک، کشاورزی، کامپیوتر و صنایع دستی توسط فنی و حرفه‌ای آبپخش برگزار می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت برخورداری روستاییان از خدمات آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ادامه داد: نیازسنجی آموزش روستایی نیز انجام می‌شود و بر اساس آن، بازده رشته آموزشی در سطح روستاهای این بخش با حضور مستقیم در روستاها و همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی انجام خواهد گرفت.
بخشدار آبپخش تصریح کرد: نیازسنجی آموزشی دستگاه‌های اداری و بخش خصوصی در آبپخش نیز در حال انجام است و براساس نیاز این بخش‌ها دوره‌های آموزشی فشرده و حرفه‌ای برگزار می‌شود.
مردانلو یادآور شد: دوره‌های آموزشی صنایع دستی نیز در آبپخش آغاز شده است.