close
دانلود آهنگ جدید
نورالله اسعدی،درچهار ماه نخست ،رشد ۶۷ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در اسکله گناوه
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه گفت: بندر گناوه دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه تجارت دریایی دارد بگونه‌ای که در ۴ ماه نخست امسال میزان تخلیه و بارگیری کالا ۶۷ درصد افزایش داشته است.

به گزارش  آفتاب آبپخش:،نورالله اسعدی بعدازظهر امروز در نشست با خبرنگاران در گناوه با بیان اینکه اسکله بندر گناوه لایروبی می‌شود اظهار داشت: برای فراهم کردن زمینه پهلوگیری و تردد کشتی‌های با تناژ بالا اسکله بندر گناوه لایروبی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اسکله لایروب همزمان با هفته دولت در بندر گناوه پهلو می‌گیرد گفت: در اجرای لایروبی خوربندر گناوه در فاز نخست 42 هزار مترمکعب رسوب برداری می‌شود که این عملیات در مدت شش ماه بطول 2 هزار و 200 در آبهای خلیج فارس انجام می‌شود.

رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه با اشاره به اینکه 700 شناور در اسکله بندر گناوه فعال هستند بیان کرد: یک‌هزار فروند شناور در اسکله بندر گناوه وجود دارد که 700 فروند آن فعال هستند.

اسعدی با اشاره به افزایش میزان تخلیه و بارگیری کالا در بندر گناوه خاطرنشان کرد:  در چهار ماه نخست امسال میزان تخلیه و بارگیری کالاها در بندر گناوه نسبت به مدت مشابه سال قبل 67.4 درصد افزایش یافت.

وی از افزایش نرخ تخلیه و بارگیری کانتینر دربندر گناوه خبرداد و بیان کرد: در بندر گناوه میزان صادرات کالا در 4 ماه امسال رشد 9 درصدی، تخلیه و بارگیری رشد 119.3 درصدی و ورودی و خروجی شناورها نیز درصد رشد بالایی در مدت چهار ماه امسال باوجود موضوع افزایش سوخت داشته است.

رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه با اشاره به طرح‌های بندری در هفته دولت گفت: شش پروژه بندری در هفته دولت آماده افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که این طرح‌ها با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال اعتبار در برداشته است.

تسنیم