آخرین مطالب

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبپخش در آستانه 13 آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آبپخش، در بیانیه ای 13 آبان را نماد استکبار ستیزی و و ایستادگی ملت ایران اسلامی در برابر زیاده خواهی دشمنان و نظام سلطه عنوان کرد.

در این بیانیه که یک نسخه ازآن به آفتا ب آبپخش ارسال شده آمده است: 13 آبان نماد استقامت و ایستادگی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های مستکبرین و ظالمان جهان است
 
 این بیانیه می افزاید:13 آبان تاکید بر استقلال ملت ایران است، نقطه عطفی در تاریخ ملت و برگ زرینی بر کتاب سراسر افتخار مردم مسلمان ایران اسلامی  بوده که تا همیشه تاریخ جاودان خواهد ماند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: در چنین روزی بنیانگذار بزرگ انقلاب را به خاطر فریاد آزادی خواهی و مبارزه با استعمار و استکبار جهانی و استبداد شاهنشاهی تبعید کردند، غافل از اینکه رهبر بزرگ انقلاب 15 سال پس از آن خروش ظلم ستیز، کاخ های پوشالی استبدادشان را با قدرت ایمان، وحدت و قیام فرزندان برومند خود فرو خواهد ریخت.
 
این بیانیه می افزاید: 13 آبان روزیست که با نثار خون های پاک شهدای دانش آموزان جاودان شد و دانشجویان پیرو خط امام راحل با الهام از اندیشه های استکبار ستیز و ضد استعماری امام (ره) لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را به تسخیر در آوردند، این حماسه چنان شکوهمند و کوبنده بود که امام راحل آن را انقلاب دوم و حتی بزرگتر از انقلاب اول یعنی سرنگونی رژیم شاهنشاهی دانستند.