close
دانلود آهنگ جدید
پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی؛ معرفی دو گزینه جدی انتخابات مجلس در حوزه دشتستان+ تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


آخرین عناوین

پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی انتخابات مجلس دهم، از افراد مختلفی در محافل برای ورود به عرصه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان دشتستان نام برده می شود، اما نام دو گزینه جدید که هر کدام جایگاه ویژه ای در استان و بخصوص این شهرستان دارند این روزها به صورت جدی تر به گوش می رسد.


به گزارش آفتاب آبپخش:تا کنون از افراد مختلفی در محافل برای ورود به عرصه انتخابات مجلس در حوزه دشتستان نام برده می شود اما نام دو گزینه جدید که هر کدام جایگاه ویژه ای در استان و بخصوص این شهرستان دارند این روزها به صورت جدی تر به گوش می رسد.

یکی از این گزینه ها غلامرضا رازقی نماینده سابق مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی است که از دیگر سوابق وی می توان به معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی و ریس سابق سازمان شیلات کشور اشاره کرد.

رازقی از جمله افرادی است که پس مراجعات مردمی فراوان به صورت جدی فعالیت ها و جلسات خود را برای جمع آوری نیروهای خود آغاز کرده است که می توان وی را به عنوان یک گزینه جدی انتخابات مجلس دهم نام برد.

فرد دیگری که حرکت های جدی خود را در روز های اخیر آغاز کرده، هوشنگ رستم پور است که شهرداری برازجان را نیز در کارنامه خود دارد و از دیگر سوابق وی می توان به عضویت در هیات علمی دانشگاه شیراز نیز اشاره کرد.

رستم پور با مراجعات مکرر مردمی جهت شرکت در انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه دشتستان مواجهه شده است و این روزها در محافل نیز از تحرکات ایشان سخن گفته می شود.

حال باید منتظر ماند و دید که در پنج هفته مانده به نام نویسی رسمی دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، کدام یک از افراد نام برده حضور خود را رسما در انتخابات مجلس اعلام خواهند کرد.

ناصرون