آخرین مطالب

درجلسه شورای اداری/برگزاری پرشور انتخابات اقتدار نظام اسلامی را به نمایش می‌گذارد +تصاویر

علی مردانلو پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری بخش آبپخش اظهار داشت: برگزاری انتخابات پرشور در هفتم اسفند از اهدافی است که دولت به آن توجه دارد و در سطح بخش نیز از همه ظرفیت‌ها در این راستا بهره خواهیم برد.


آفتاب آبپخش:وی افزود: از 20 آذرماه دستور شروع انتخابات از سوی وزیر محترم کشور صادر شده و ستاد انتخابات بخش آبپخش، فرآیندهای برگزاری انتخابات در آبپخش را یکی پس از دیگری انجام می‌دهد.
بخشدار آبپخش خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آبپخش تشکیل شده و بر اساس برنامه زمان‌بندی انتخابات فعالیت‌ها در حال انجام است.

مردانلو بیان داشت: جمعه هفته جاری تعداد و محل دقیق شعب اخذ رای در آبپخش مشخص می‌شود و تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری انتخابات در سطح بخش تامین می‌شود.
وی اضافه کرد: بر اساس ماده 11 قانون انتخابات همه ادارات و نهادهای دولتی و همچنین نهادهایی که از اعتبارات دولتی استفاده می‌کنند، موظفند همه امکانات و نیروهای خود را در اختیار ستاد انتخابات بخش قرار دهند.

این مسئول اذعان داشت: ایجاد نشاط سیاسی در جامعه رویکرد مهمی است که دولت به آن توجه دارد و این مهم تنها در صورتی محقق می‌شود که تمام دستگاه‌های مسئول به وظایف و مسئولیت‌های خود عمل کنند.
بخشدار آبپخش عنوان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نخستین تجربه انتخاباتی دولت تدبیر و امید است و هدف دولت آن است که انتخاباتی شکوهمند، پرشور،‌ رقابتی و سالم با حضور و مشارکت حداکثری مردم برگزار کند.

مردانلو ادامه داد: دولت یازدهم به همه افراد و سلایق سیاسی که در انتخابات حضور پیدا می‌کنند و به همه افراد در چارچوب قانون نگاه یکسان و برابر خواهد داشت.
وی گفت: رهبری معظم انقلاب اسلامی آرای مردم را حق‌الناس خطاب کرده‌اند و صیانت از حق‌الناس رویکرد مهمی است که دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات به آن توجه دارد.
 
رئیس ستاد انتخابات بخش آبپخش اذعان داشت: شرایط حساس کشور در منطقه و عرصه بین‌المللی،‌ می‌طلبد این انتخابات با حضوری پرشور و در محیطی آرام برگزار شود تا اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین‌المللی به نمایش بگذارد.

مردانلو تصریح کرد: در سالی که رهبری معظم انقلاب اسلامی آنرا به نام "همدلی و همزبانی" مزین کرده‌اند،‌ باید همه تلاش خود را به‌کار گیریم تا انتخابات مایه همدلی و وحدت همه دیدگاه‌های سیاسی در کشور شود.