آخرین مطالب

شهردار آبپخش خبر داد اجرای 120 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در آبپخش

شهردار آبپخش از اجرای 120 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در آبپخش خبر داد.


آفتاب آبپخش:حسین عباسی امروز در گفت‌وگو یی اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی شاهد خدمات‌رسانی گسترده‌ای توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر آبپخش به گردشگران نوروزی بودیم و رضایت خاطر این عزیزان را فراهم کردیم.

وی افزود: به طور مکرر از مناطق گردشگری شهر آبپخش بازدید کردیم و در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات و موانع اقدام کردیم و بحمدالله موفق شدیم بسیاری از امکانات مورد نیاز مسافران را فراهم و مستقر کنیم.

شهردار آبپخش خاطرنشان کرد: راه‌اندازی بازارچه بزرگ نوروزی با بیش از 40 غرفه از اقدامات مهم و موثری بود که در پارک خضرا انجام شد و مسافران نوروزی از این بازارچه استقبال بسیار خوبی داشتند.

وی اضافه کرد: تجهیز امکانات تفریحی و رفاهی در پارک بزرگ خضرا و سایر پارک‌های محله‌ای نیز با استقبال مسافران نوروزی و گردشگران قرار گرفت.

عباسی یادآور شد: در سال 95، چند پروژه مهم در شهر اجرایی می‌شود که تکمیل نهضت آسفالت و اجرای آسفالت در خیابان‌های جدید آبپخش از جمله این برنامه‌هاست.

شهردار آبپخش از اجرای 120 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در آبپخش خبر داد و افزود: در سال جدید بیش از 120 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری داریم و امیدواریم با تکمیل این میزان آسفالت، شاهد رضایت خاطر شهروندان عزیز باشیم.

فارس