آخرین مطالب

براساس شنيده ها؛ چه كساني بدنبال تغيير استاندار بوشهرند؟

براساس گفته ها چند نفر از مسئولان سابق استان كه در پايتخت حضور دارند رايزني هايي را در قالب نشست با مسئولان ارشد كشور در خصوص ايجاد تعامل بيشتر براي انتخابات رياست جمهوري در استان بوشهر آغاز كرده اند.


به گزارش آفتاب آبپخش: چند وقتيست بعد از انتخابات مجلس دهم و انتخاب چهار نماينده جديد در حوزه هاي استان بوشهر حرف و حديث هاي متفاوتي از گوشه و كنار شنيده مي شود و بيشترين گمانه زني ها نيز بعد از تغيير و تحولات در ساختار مديريتي استان توسط استاندار شدت گرفت. 
براساس گفته ها چند نفر از مسئولان سابق استان كه در پايتخت حضور دارند رايزني هايي را در قالب نشست با مسئولان ارشد كشور در خصوص ايجاد تعامل بيشتر براي انتخابات رياست جمهوري در استان بوشهر آغاز كرده اند.
طبق شنيده ها اين افراد هماهنگي هايي را با برخي منتخبين مردم داشته اند و از آنها خواسته اند براي اينكه در دولت بتوانند امتيازات بيشتري بگيرند بايد تغييرات ساختاري در استان تا قبل از انتخابات رياست جمهوري سال ٩٦ صورت گيرد در غير اينصورت عملاً تا بعد از انتخابات هيچ نقشي در تصميم گيري هاي استان نمي توانند داشته باشند.
البته طي چند وقت اخير تعدادي از رسانه هاي نوشتاري و مجازي با انتشار بيانيه برخي گروه هاي سياسي در سطح شهرستانها كوشيده اند كه اين راه را هموار كنند و به مركز نشينان هشدار دهند كه زنگ خطر در استان توسط حاميان دولت به صدا درآمده و ممكن است اقبال عمومي براي سال آينده كه بسيار براي دولت سرنوشت ساز است وجود نداشته باشد.
اين افراد كه جزئي از حلقه نزديك مشورتي استاندار بوشهر در مركز بوده اند در گفتگوهاي مكرر با برخي فعالين سياسي در استان و مركز از عملكرد سالاري ابراز ناخرسندي مي كنند و در نشست هاي خود با استاندار، وي را به ادامه كار به سبك و سياق قبل دعوت مي نمايند.
اين شيوه كه بارها توسط آنان در سال هاي گذشته خصوصاً دولت اصلاحات امتحان شده و در برخي مواقع نتيجه بخش بوده است اينك در آستانه انتخابات رياست جمهوري در حال پياده سازيست و يارگيري هاي متعددي در پايتخت و استان بصورت آشكار و پنهان صورت گرفته است.
مصطفي سالاري جوانترين استاندار دولت يازدهم است كه در آذرماه ٩٢ به اين سمت منصوب شد و بايد منتظر ماند كه وي انتخابات رياست جمهوري آينده را در استان برگزار خواهد كرد و يا با سياست برخي سال آخر وي در اداره ي استان بوشهر است.
بیداران*