آخرین مطالب

در بوشهر؛ تهدید به انتشار عکسهای دختر جوان توسط خواستگارش

سرپرست پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی و دستگیری خواستگاری که پس از شنیدن جواب رد اقدام به ایجاد مزاحمت و تهدید به انتشار عکسهای دختر جوان نموده بود، توسط این پلیس خبر داد.


به گزارش «  آفتاب آبپخش »؛ سرهنگ پاسدار حمیدرضا انصاری سرپرست پلیس فتا استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار پلیس تصریح کرد: پلیس فتا استان بوشهر در پی شکایت خانمی مبنی بر ایجاد مزاحمت و تهدید به انتشار عکسهای خصوصی اش توسط خواستگارش از طریق شبکه های اجتماعی موبایلی بلافاصله وارد عمل شد.وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد؛ خواستگار دختر جوان از طریق شبکه های اجتماعی موبایلی به عکسها و اطلاعات خصوصی وی دسترسی پیدا کرده و پس از شنیدن جواب رد تهدید به انتشار این اطلاعات در فضای مجازی نموده است.


سرپرست پلیس فتا استان بوشهر اظهارداشت: کاراگاهان این پلیس با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله تیم عملیاتی تشکیل و و اقدامات خود را آغاز نمودند که در نتیجه متهم بلافاصله در یکی از استانهای کشور شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی به این پلیس فراخوانده شد.


این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در وهله اول منکر هرگونه جرمی شد اما پس از ارائه شواهد و مستندات لب به اعتراف گشود و عنوان داشت: با فریب دادن دختر جوان و سوء استفاده از  شبکه های اجتماعی موبایلی به عکسها و اطلاعاتش دسترسی پیدا کرده و وی را پس از شنیدن جواب رد تهدید به انتشار عکسهای خصوصی اش در فضای مجازی نمودم اما قصد انتشار عکسهایش را نداشتم، در حال حاضر نیز پیشمان و طلب بخشش دارم.


سرهنگ پاسدار حمیدرضا انصاری افزود: متهم  به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قضایی تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.


وی اظهارداشت: با توجه به اینکه فضای مجازی و استفاده از اینترنت فرصت مناسبی است جهت استفاده صحیح در راستای ارتقاء علم و دانش اما متأسفانه برخی سودجویان از این فضا برای رسیدن به اهداف پلید و شوم خود استفاده می کنند.