آخرین مطالب

بخشدار آبپخش: بازسازی آسفالت جاده آبپخش - رودحله انجام شد/تصاویر

بخشدار آبپخش از بازسازی آسفالت جاده روستایی آبپخش - رودحله خبر داد.


به گزارش آفتاب آبپخش،علی مردانلو بعد از ظهر امروز در بازدید از روستاهای پایین‌دست بخش آبپخش اظهار داشت: توسعه روستایی از اهداف مهم دولت تدبیر و امید است و در سه سال اخیر خدمات ماندگاری در این حوزه شاهد بوده‌ایم.

2.jpg

بخشدار آبپخش خاطرنشان کرد: یکی از خواسته‌های مهم مردم و شورای اسلامی روستای بصری، بازسازی و مرمت آسفالت جاده و پل رودحله در حوالی این روستا بود که با پیگیری‌های مکرر در این هفته انجام شد.

مردانلو در ارتباط با مشخصات این پروژه راه روستایی، بیان داشت: عملیات بازسازی این محور روستایی در مسیری به طول دو کیلومتر و عرض 5.5 متر انجام شده است.

1.jpg

وی اضافه کرد: بر اساس اطلاعات موجود، اجرای این طرح با صرف اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال و توسط شرکت سپهر سازه پارس در حدفاصل روستاهای بصری و چم‌تنگ بخش آبپخش انجام شده است.

این مسئول با تشریح مزایای اجرای این طرح، اذعان داشت: با اجرای این طرح پل مسیر رودحله نیز کاملا مرمت شده است و همچنین شاهد تسهیل رفت و آمد اهالی این روستاها به مرکز بخش خواهیم بود.

بخشدار آبپخش عنوان کرد: احداث پارک بازی کودکان در روستاهای بصری، مکابری و چم‌تنگ از پروژه‌هایی است که در قالب برنامه‌های توسعه روستایی بخش شاهد آن خواهیم بود.

http://8pic.ir/images/56z2f41maimpjeu8s9gh.jpg

مردانلو در ادامه توسعه مبلمان روستایی استان را از سیاست‌های استاندار بوشهر برشمرد و گفت: تسطیح معابر عمومی این روستاها نیز از جمله طرح‌هایی است که برای تغییر و بهبود مبلمان ظاهری این روستاها اجرا می‌شود.

5.jpg

وی افزود: حل مشکلات روستاها در حوزه‌های متفاوتی همچون برق، آب، مخابرات، بهداشت، آموزش، کشاورزی، دامداری، توسعه فضای سبز و تفریحی روستاها و ... از سیاست‌های دولت تدبیر و امید و تاکیدات دکتر سالاری است و در راستای مرتفع شدن مشکلات مردم با جدیت به این پروژه‌ها توجه داریم.

 

فارس*