آخرین مطالب

رئیس پلیس استان بوشهر: ۶۰۹ کیلوگرم تریاک در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در یک عملیاتی موفق با متلاشی کردن یک باند بیش از ۶۰۹ کیلوگرم تریاک کشف و ۲ نفر را دستگیر کرد.

به گزارش آفتاب آبپخش، سردار حیدر عباس‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه پلیس استان بوشهر اشرافیت عملیاتی و اطلاعاتی از فعالیت سوداگران مرگ دارد، اظهار داشت: این استان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن است به‌گونه‌ای که هیچ نقطه‌ای از این استان زمینه فعالیت برای این افراد وجود ندارد.

وی از فعالیت شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: کشفیات مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی استان بوشهر امسال نسبت به سال گذشته 38 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف 609 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات پلیسی در محورهای جنوبی این استان با توقیف و بازرسی از یکدستگاه کامیون و یکدستگاه خودرو سواری 609 کیلوگرم  تریاک کشف کرد.

عباس‌زاده با بیان اینکه در این عملیات 2 نفر دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: امسال تاکنون 2.7 تن مواد مخدر در استان بوشهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد افزایش دارد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از متلاشی شدن باندهای حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: 89 باند حرفه‌ای مواد مخدر  امسال در استان بوشهر متلاشی شده  است.

وی با اشاره به توقیف 116 دستگاه خودرو در راستای مبارزه با مواد مخدر افزود: در 7 ماه امسال یک هزار و 320 پرونده تشکیل و 116 دستگاه خودرو و 64 دستگاه موتورسیکلت توقیف شده است.

عباس‌زاده اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را از برنامه‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر دانست و افزود:  630 طرح در راستای ارتقای امنیت اجتماعی  در 7 ماه امسال اجرا شده و بخش قابل توجهی کشفیات در معرض دید عموم در قالب نمایشگاه‌های آگاه‌سازی قرار گرفته است.