آخرین مطالب

بررسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در جلسه مجمع اصلاح طلبان دشتستان

مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان تشکیل جلسه داد. در این جلسه پیرامون برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در اردیبهشت سال آینده بحث و تبادل نظر گردید


مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که بعدازظهر یکشنبه 9 آبان ماه برگزار شد اعضای مجمع شرایط روز کشور و استان و شهرستان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش آفتاب آبپخش؛  در این جلسه همچنین پیرامون برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در اردیبهشت سال آینده بحث و تبادل نظر گردید.

حجت الاسلام شیخ احمد رزمجو در این جلسه طی سخنانی به حساسیت های مهم دو انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: حساسیت انتخابات ریاست جمهوری نباید ما را از انتخابات مهم دیگر یعنی شوراها غافل نماید.

اسد بهادری نیز در این جلسه با تاکید بر وحدت اصلاح طلبان استان از برگزاری جلسه مجمع عمومی اصلاح طلبان دشتستان و ترمیم شورای مرکزی مجمع بر اساس مصوبات و راهکارهای شورای مرکزی در آینده نزدیک خبر داد.

اکبر صابری نیز در این جلسه گزارشی از فضای سیاسی استان و اختلافات برخی اصلاح طلبان با استاندار ارایه داد و خواستار وحدت و همدلی اصلاح طلبان و حامیان دولت در آستانه دو انتخابات مهم پیش رو گردید. 

در ادامه این جلسه سایر اعضا نیز دیدگاه های خود را بیان داشته و تصمیماتی برای فعال تر شدن مجمع طی ماه های آینده و نحوه حضور در عرصه انتخابات شوراها گرفته شد.

 

اتحادخبر*