آخرین مطالب

نشست هماهنگی راهپیمایی 13 آبان در بخش آبپخش برگزارشد/گزارش تصویری

بخشدار آبپخش در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان اظهار داشت:اقدامات خصمانه نظام سلطه از سالهای آغازین پیروزی انقلاب تاکنون ادامه یافته و در زمانهای مختلف سعی کرده اند در مقابل پیشرفت های ایران اسلامی بایستند. علی مردانلو افزود:ولی با درایت و تیزبینی امام راحل و مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت…


آفتاب آبپخش،بخشدار آبپخش در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان اظهار داشت:اقدامات خصمانه نظام سلطه از سالهای آغازین پیروزی انقلاب تاکنون ادامه یافته و در زمانهای مختلف سعی کرده اند در مقابل پیشرفت های ایران اسلامی بایستند.

علی مردانلو افزود:ولی با درایت و تیزبینی امام راحل و مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ایران هیچگاه به خواسته ها و اهداف خود نرسیده اند.

مردانلو ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ مبارزه با استعمار برشمرد و گفت:جوانان بصیر ایران اسلامی در روز ۱۳ آبان ۵۷ با حضور یکپارچه و هوشمندانه خود در مقابل رژیم ستم شاهی ایستادند و به خاک و خون کشیده شدند و شعار مبارزه با استعمار را در مقابل دانشگاه تهران فریاد زدند.

بخشدار آبپخش تصریح کرد:۱۳ آبان در واقع منشاء تحولاتی در روند تاریخی کشور است که پایه‌های استقلال کشور و استکبارستیزی انقلاب اسلامی را شکل داده است.

امام جمعه آبپخش نیز در این جلسه با اشاره به تبعید حضرت امام خمینی (ره) در ۱۳ آبان سال ۴۳ به عنوان مقطع اول و کشتار تعداد زیادی از جوانان کشورمان در ۱۳ آبان ۵۷ توسط رژیم استبدادی به عنوان مقطع دوم حرکت نهضت، اظهار کرد: دانش‌آموزان و دانشجویان در سیر تحولات و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به ویژه در دفاع مقدس نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود:امروز پیام ملت این است که با ایستادگی، انسجام، هوشیاری ملی و هدایت رهبری آگاه ضامن حفاظت از نظام و دستاوردهای انقلاب خواهند بود.

لازم به ذکر است مراسم ۱۳ آبان در آبپخش ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه از بانک ملی به سمت سه راهی وحدت انجام خواهد شد.