آخرین مطالب

اعلام زمان و مکان وسخنران‌ مراسم ۱۳ آبان در شهرهای استان بوشهر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، زمان و مکان و سخنران مراسم ۱۳ آبان در شهرهای استان بوشهر را اعلام کرد و گفت: این مراسم در مرکز استان ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود.


به گزارش آفتاب آبپخش،نصرالله شفیعی  اظهار داشت: به منظور برگزاری باشکوه مراسم ۱۳ آبان در نقاط مختلف استان بوشهر برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته است و مردم استان همچون گذشته حضوری گسترده و پرشور در این برنامه‌ها خواهند داشت.

وی اضافه کرد: مراسم تجمع استکبارستیز یوم‌الله ۱۳ آبان در مرکز استان بوشهر ساعت ۹ صبح در میدان شهید رئیسعلی دلواری با سخنرانی حاجی بابایی نماینده مردم شریف استان همدان برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: این مراسم در گناوه از بنیاد شهید تا یادمان شهدای گمنام ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح با سخنرانی سردار صفری فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مراسم ۱۳ آبان در شهر جم نیز ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح از میدان امام حسین تا گلزار شهدا با سخنرانی حجت‌الاسلام گنجی امام جمعه برگزار می‌شود.

شفیعی بیان کرد: در شهر عسلویه این مراسم از خیابان دولت تا مصلی جمعه ساعت هشت و ۳۰ دقیقه با سخنرانی حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد امام جمعه عسلویه و در شهر خورموج از میدان شهید مهدوی تا مصلی جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام مصلح امام جمعه خورموج برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مراسم ۱۳ آبان در شهر اهرم ساعت هشت و ۳۰ دقیقه از میدام امام تا گلزار شهدای گمنام با سخنرانی حجت‌الاسلام راستگو، در دیلم از سپاه شهرستان تا مصلی جمعه ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام دشتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: در شهر سیراف نیز مراسم ۱۳ آبان ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح از پارک ناخدا تا پارک وحدت با سخنرانی امام جمعه این شهر برگزار می‌شود.

وی گفت: در جزیره خارگ نیز این مراسم ساعت ۹ صبح از شهدای گمنام تا مسجد ولی عصر(عج) با سخنرانی حجت‌الاسلام کمالی امام جمعه خارگ، در شهر دیر ساعت هشت و ۳۰ دقیقه از خیابان شهدا تا یادمان شهدای گمنام با سخنرانی حجت‌الاسلام بحرانی امام جمعه موقت دیر برگزار می‌شود.

شفیعی اظهار داشت: در شهر چغادک نیز مراسم ساعت هشت و ۳۰ دقیقه از خیابان اصلی شهر روبروی مرکز بهداشت با سخنرانی میرزایی کارشناس مسائل سیاسی، در وحدتیه از پل مرکزی تا مصلی جمعه ساعت ۹ صبح با سخنرانی حسینی مسئول شورای هماهنگی شهر، در برازجان از اداره پست تا مصلی ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح با سخنرانی فهمیده برادر شهید فهمیده برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مراسم ۱۳  آبان در کنگان از خیابان معلم تا مصلی ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام حیدری امام جمعه موقت شهر، در شهر کاکی ساعت هشت صبح از سه‌راه بسیج تا بازار با سخنرانی حجت‌الاسلام سعیدی امام جمعه موقت شهر و در شهر آب‌پخش با سخنرانی حجت‌الاسلام رضایی امام جمعه شهر ساعت ۹ صبح از بانک ملی تا سه راه وحدت برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: مراسم ۱۳ آبان در عالی‌شهر با تجمع در گلزار شهدای گمنام ساعت ۹ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام بحرانی امام جمعه موقت، در شهر آبدان از سقاخانه شهدا تا دبستان شهید مطهری ساعت هشت صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام حمیدی‌نژاد امام جمعه شهر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در بردخون نیز مراسم ۱۳ آبان از مصلی جمعه تا یادمان شهدا ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح با سخنرانی عمرانی بخشدار، در شهر شنبه ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه از میدان شهدا تا گلزار شهدا با سخنرانی حجت‌الاسلام مصلح امام جمعه خورموج برگزار می‌شود.

شفیعی بیان کرد: در سعدآباد این مراسم ساعت ۹ صبح از میدان شهدا تا شهدای گمنام با سخنرانی سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه شهرستان دشتستان و در بندر امام حسن ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح از شهدای گمنام تا گلزار شهدا با سخنرانی حجت‌الاسلام حیدری مسئول تربیت آموزش سپاه دیلم برگزار می‌شود.

 

مهر