آخرین مطالب

فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش: بسیج یک درخت تنومند است

فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش در دیدار با امام جمعه شهر آبپخش گفت: بسیج امروزه در عالم یک درخت تنومند شده است و در همه عالم اثرات آن ریشه دوانده است.


به گزارش آفتاب آبپخش،فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش در دیدار با امام جمعه شهر آبپخش در دفتر امام جمعه برگزار شد با گرامی داشت هفته بسیج اظهار داشت: نهادی که فرمان تشکیل آن را حضرت امام(ره) دادند امروز یک درخت تناور با شاخ و برگ های فراوان شده است.

سرهنگ غلامرضا زارع در صحبت های خود به خدمات بسیج اشاره کرد و افزود: خدمات بسیج در دوران مختلف انقلاب اسلامی از جمله دوران دفاع مقدس، سازندگی، فتنه، و در عرصه های گوناگون تاثیر بسزایی داشته است.

در ادامه امام جمعه بخش آبپخش ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: در دیداری که مردم شریف اصفهان با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) داشتند تاکیدات مکرر ایشان بر ادامه راه و مسیر امام(ره) و خطی که امام بزرگوار (ره) ترسیم کرده اند.

حجت اسلام رضایی افزود: امروزه دشمنان با طراحی نقشه های فراوان می کوشند تا عظمت و اندیشه ها و افکار امام(ره) در بین مردم بخصوص بین جوانان دارند کم رنگ کنند و بسیج باید در این پر تلاش باشد.

رضایی در ادامه به بیان ویژگی های بسیجی از منظر حضرت امام(ره) پرداختند و افزودند: امام(رضوان الله تعالی علیه) به بسیجیان به خاطر داشتن ویژگی هایی بسیجی مانند اخلاص، رشادت، شجاعت و بصیرت و ... غبطه می خورند و به همین دلیل دعایشان این بود که می فرمودند: خدایا  مرا با بسیجیانم محشور فرما.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در سخنان پایانی خود به تقویت مبانی عقیدتی و اخلاقی بسیجیان اشاره کرد و خاطرنشان شد: آن چیزی که انسان را شجاع و در میدان نگه می دارد عقیده پایدار فرد است و چطور ما می توانیم از یک بسیجی که ضعف اعتقادی دارد انتظار در میدان ماندن را داشته باشیم؟!

ناصرون*