آخرین مطالب

اولین همایش کنکور درآبپخش برگزارشد/گزارش تصویری

به همت دبیرستان شبانه روزی نمونه دولتی امام جعفر صادق (ع) آبپخش وبا حضورمعاون اداره آموزش پرورش ،و کارشناسان  مشاوره و آموزش متوسطه  اولین همایش مشاوره ای کنکور ویژه دانش آموزان سال های  چهارم متوسطه در این مدرسه برگزارگردید.


به گزارش  آفتاب آبپخش عبدالحمید احمدی معاون آموزشی دبیرستان شبانه روزی نمونه دولتی امام جعفر صادق (ع) آبپخش گفت :دانش آموزان بایستی در سال چهارم نتیجه زحمات دوران آموزشی و پرورشی خود را برداشت نمایند بدین سبب کسانی که قصد ادامه تحصیل را داشته باشند باید در آزمون کنکور سراسری شرکت نمایند .


وی ادامه داد دانش آموزان آبپخشی با توجه به موقعیت خاص  جغرافیایی شهرستان از استعداد بالایی برخوردار هستند که کسب های مقام های برتر در کنکور سراسری و المپیادها خود گویای این حقیقت است که این نشان از تلاش همکاران و جدیت دانش آموزان دارد .

وی  خاطر نشان کرد : بدلیل ضعف دانش آموزان  آبپخشی در زدن تست بسیاری از آنان از حق واقعی و جایگاه اصلی خود فاصله دارند که برگزاری همایش های ویژه کنکور و حضور مشاورین مجرب می تواند باعث ریختن ترس و وحشت متقاضیان کنکور و آمادگی بیشتر آنان برای آزمون سراسری گردد .


وی یادآور شد مشاورین مجرب می توانند به دانش آموزان روش درست درس خواندن و تست زنی را آموزش دهند که در کنار فعالیت و جدیت نتیجه بهتری از زحمات دوران تحصیل خود بدست آورند و دررشته های  بهتری پذیرش شوند .

دراین همایش ،دوتن از  مشاوران وکارشناسان به ارایه نقطه نظرات خود پرداختند