آخرین مطالب

در دشتستان از کسی علیه امام خمینی(ره) شعر می گوید تقدیر می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جواد الائمه دشتستان گفت: در شهرستان دشتستان از کسی که بر علیه امام خمینی(ره) شعر می گوید تقدیر می شود.


به گزارش آفتاب آبپخش،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جواد الائمه دشتستان در همایش بسیجیان شهر برازجان که به مناسبت 5 اذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با در مسجد فردوس برگزار شد بیان اینکه بسیج قبل از جنگ، در طول دفاع مقدس و بعد از جنگ در سازندگی کشور وظیفه خود را به خوبی اجرا کرده است، اظهار داشت:  قبل از جنگ بسیج در خاموش کردن آتش کینه منافقین در تمام نقاط کشور، و دردفاع مقدس بسیجیان با نثار خون خود و بعد ازجنگ در زدودن گرد و غبار محرومیت از چهر کشور مهمترین نقش را ایفا کرده اند.


وی خاطر نشان ساخت: وظیفه بسیج تبیین دیدگاه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است و وظیفه دارد نشریات معاندی که بر علیه انقلاب مطلب می زنند و توطئه افکنی می کنند را شناسایی و اهداف آنها را افشا کند.


فرمانده سپاه دشتستان با بیان اینکه وظیفه دیگر بسیج سرکوب گروه های ضد انقلاب است، تصریح کرد: اگر در استان بوشهر و شهرستان دشتستان اشخاصی به صورت سازمان یافته می خواهند منافقین و مهره های شناخته شده نهضت ضد انقلاب آزادی را دوباره برگردانند وبرای فردی که جزء منافقین اول انقلاب بوده و بر علیه امام خمینی(ره) شعر سروده مراسم تجلیل بگیرند و تشویق کنند، بسیج رسالت دارد جلو این گونه کارها را بگیرد و برای مردم افشا کند.

غلامپور افزود: اگر در خصوص ماموریت اصلی انقلاب و تفکرات امام(ره) آگاه سازی نشود و در مورد حق و باطل برای مردم روشنگری نشود، همانطوری که حضرت علی(ع) را شهید کردند و در روز عاشورا  سر مبارک امام حسین(ع) را روی نیزه کردند، دوباره این حوادث تکرار خواهد شد، زیرا در آن زمان ابوصفیان و فرزندانش برای مردم شناخته نشدند و حقانیت حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) نیز شناخته نشد.

ناصرون