آخرین مطالب

فرمانده جدید انتظامی بخش آبپخش معارفه شد+تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش؛مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی بخش آبپخش در محل فرماندهی انتظامی برگزار گردید. بخشدار آبپخش در این مراسم اظهار داشت:امنیت از اساسی‌ترین نیازهای هر جامعه انسانی محسوب می‌شود و در ماه‌های گذشته تلاش‌های فراوانی به‌منظور ارتقای سطح امنیت آبپخش شاهد بوده‌ایم. علی مردانلو افزود:حفظ تعامل نیروی انتظامی با...


مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی بخش آبپخش در محل فرماندهی انتظامی برگزار گردید.

tbnq_4.jpg

بخشدار آبپخش در این مراسم اظهار داشت:امنیت از اساسی‌ترین نیازهای هر جامعه انسانی محسوب می‌شود و در ماه‌های گذشته تلاش‌های فراوانی به‌منظور ارتقای سطح امنیت آبپخش شاهد بوده‌ایم.
علی مردانلو افزود:حفظ تعامل نیروی انتظامی با سایر دستگاه‌های اجرایی موضوعی است که فرمانده انتظامی جدید آبپخش باید به آن توجه داشته باشد.

مردانلو اذعان داشت:تعامل میان مردم و نیروی انتظامی از ویژگی‌های برجسته آبپخش است و مسئولین انتظامی بخش باید برای افزایش تعاملات خود با شهروندان تلاش کنند.

بخشدار آبپخش اقتدار نیروی انتظامی در برخورد با متخلفان و قانون گریزان را از وظایف ذاتی این نهاد برشمرد و تاکید کرد:برخورد قاطع با متخلفان باید مورد اهتمام نیروی انتظامی بخش باشد و نباید قانون گریزان احساس امنیت کنند.

در ادامه ستوانیکم علیرضا زارع زاده به عنوان فرمانده انتظامی جدید بخش آبپخش معرفی و از زحمات ستوانیکم محمدزمان پورقیومی تقدیر شد.

c4nx_1.jpgd7qs_3.jpg