آخرین مطالب

جوابیه آموزش پرورش،آموزش و پرورش استان: "اصلاح می کنیم"

آموزش و پرورش استان پس از انتشار مطلب «کسر مبلغی از حقوق فرهنگیان بوشهر، بدون اطلاع آنان» موضوع را مورد پیگیری قرار داد و در همین خصوص با ارسال جوابیه ای  خبر از قول مساعد معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اصلاح روند مزبور را داد.


به گزارش آفتاب آبپخش،دو روز گذشته بود که همین پایگاه خبری تحلیلی خبری با عنوان "کسر مبلغی از حقوق فرهنگیان بوشهر، بدون اطلاع آنان! +سند" را بر روی خروجی خود منتشر کرد. در این مطلب که عنوان شده است «از خرداد ماه سال جاری آموزش و پرورش بدون اطلاع معلمان اقدام به کسر مبلغ 37،605 ریال با عنوان بیمه مکمل عمر دانا از حقوق آنها کرده است و به گفته برخی فرهنگیان به خبرنگار ما، آنها هیچ گونه اطلاعی از این نوع بیمه، مزایا و خدمات آن نداشتند و بابت آن بیمه نامه ای نیز به هیچ کسی ارائه نگردیده است.»

در ادامه این مطلب آمده است: «در تعطیلات تابستان و پس از دو ماه بخشنامه ای به مدارس ارسال گردید و در آن اعلام شد که اگر شخصی تمایل به ادامه این بیمه ندارد می تواند انصراف دهد. تعداد اندکی از فرهنگیان که در جریان قرار می گیرند اعلام انصراف کرده ولی مابقی فرهنگیان به علت بی اطلاعی کماکان این مبلغ از حقوق آنها کسر می شود.به گفته این فرهنگیان این اتفاق که در سنوات گذشته نیز با عناوین دیگری افتاده، موجب نارضایتی فرهنگیان گردیده است. ضمن اینکه در سالهای گذشته پس از انصراف مبلغ کسر شده به حساب کارمندان برگشت داده می شد اما امسال پس از شش ماه از اعلام انصراف فرهنگیان تاکنون هیچ مبلغی برگشت داده نشده است.»

http://gamnews.ir/uploader/308433photo_2016-12-12_10-51-15.jpg

بر اساس آموزش و پرورش استان پس از انتشار این مطلب موضوع را مورد پیگیری قرار داد و در همین خصوص با ارسال جوابیه ای به «گام نیوز» خبر از قول مساعد معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اصلاح روند مزبور را داد.


با سلام واحترام؛
ضمن سپاس از اطلاع رسانی و پی گیری آن شبکه اطلاع رسانی در مورد  خبری باعنوان "کسر مبلغی از حقوق فرهنگیان بوشهر بدون اطلاع آنان" به اطلاع می رساند،با پیگیری صورت گرفته و قول مساعد معاونت توسعه منابع وپشتیبانی، روند مزبور اصلاح خواهد شد.


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر