آخرین مطالب

از یک آبپخشی به عنوان برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سال ۹۵ تجلیل شد/عکس

- آئین پایانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر برگزار شد و صاحبان آثار برتر در این جشنواره تجلیل شدند . خبرگزاری مهر نیز به عنوان رسانه برگزیده تجلیل شد.


آفتاب آبپخش،مسئول بسیج رسانه استان بوشهر دوشنبه‌شب در آئین تجلیل از برگزیدگان جشنواره ابوذر در بوشهر اظهار داشت: تلاش ویژه‌ای به منظور بهبود کیفیت تولیدات رسانه‌ای در استان بوشهر داریم و برگزاری این جشنواره نقش مهمی در دستیابی به این هدف دارد.

عبدالله نجفی با اشاره به برگزاری این جشنواره در دو بخش، اضافه کرد: موضوعات کشوری این جشنواره شامل تقویت روحیه خود باوری، دستاوردهای انقلاب اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر، اقتصاد مقاومتی و دشمن شناسی بوده است.

وی ادامه داد: این جشنواره دارای یک بخش ویژه استان بوشهر با عنوان بوشهر دو قرن مقاومت بود که شاهد ارسال آثار بسیار زیادی به این بخش از جشنواره بودیم.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: بیش از ۲۴۰ اثر در بخش یادداشت، خبر، مصاحبه، گزارش و عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

وی افزود: دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف ایجاد رقابت، شور و نشاط و تاثیرگزاری رسانه‌ها در آگاهی بخشی به مردم در جامعه و ارتقای سطح کیفی رسانه‌ها برگزار شد.

در این آئین صاحبان آثار برگزیده تجلیل شدند که سعید رضایی خبرنگار خبرگزاری مهر در استان بوشهر به عنوان برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سال ۹۵ تجلیل شد.