آخرین مطالب

تسریع در احداث ساختمان دانشگاه آزاد(سما)آبپخش+تصاویر نشست

ظهر امروز دکتر فرشاد مشاور عالی رئیس،دکتر معظمی مدیرکل حراست و فتحی مدیرکل بازرسی سازمان سما کشور و بام نشین رئیس سما بوشهر  از دانشگاه آزاد(سما)آبپخش بازدید کرده و در نشستی مشکلات این دانشگاه را بررسی نمودند. بخشدار آبپخش در این نشست اظهار داشت:بخش آبپخش با دو پتانسیل شناخته شده است یکی…


آفتاب آبپخش،ظهر امروز دکتر فرشاد مشاور عالی رئیس،دکتر معظمی مدیرکل حراست و فتحی مدیرکل بازرسی سازمان سما کشور و بام نشین رئیس سما بوشهر  از دانشگاه آزاد(سما)آبپخش بازدید کرده و در نشستی مشکلات این دانشگاه را بررسی نمودند.

gwz3_2.jpg

بخشدار آبپخش در این نشست اظهار داشت:بخش آبپخش با دو پتانسیل شناخته شده است یکی از قطب های تولید خرما در کشور و دیگری دارا بودن نیروی انسانی فرهیخته و تاثیرگذار در سطح استان و کشور است.

علی مردانلو افزود:البته بخش آبپخش پتانسیل های دیگری نظیر نقاط گردشگری بکر و طبیعت زیبا نیز دارد که باعث شده آبپخش را نگین سبز استان بوشهر بنامند.

بخشدار آبپخش ضمن تقدیر از مسئولان دانشگاه آزاد کشور و استان بخاطر راه اندازی دانشگاه در بخش آبپخش ابراز داشت:این دانشکده نوپا از بدو تاسیس تاکنون موفقیت های خوبی کسب کرده که جا دارد از رئیس و کارکنان آن تقدیر نمایم.

مردانلو احداث ساختمان دانشگاه آزاد آبپخش را خواستار شد و خاطرنشان کرد:زمینی برای احداث این دانشگاه توسط یکی از خیرین شهر آبپخش اهدا شده و از مسئولان دانشگاه می خواهم نسبت به کلنگ زنی و احداث آن اهتمام جدی داشته باشند.

وی اضافه کرد:با توجه به صنعتی بودن استان بوشهر و احداث پتروشیمی دشتستان در این منطقه اهتمام به راه اندازی رشته های مرتبط با صنعت نفت و گاز نیز موثر خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد آبپخش نیز در این نشست اظهار داشت:در حال حاضر بیش از ۵۰۰ دانشجو در دانشگاه آبپخش در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول تحصیل هستند

عبدالحسین رئیسی افزود:متقاضیان فراوانی هم جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در دوسال گذشته داشته ایم که متاسفانه بخاطر عدم داشتن سهمیه نتوانستیم آنها را ثبت نام کنیم.

رئیسی تاکید کرد:اگر اجازه ثبت نام در مقطع کارشناسی به ما داده شود قطعا تعداد دانشجویان افزایش قابل توجهی خواهند داشت.

وی همچنین بر احداث ساختمان دانشگاه آبپخش تاکید کرد.

لازم به ذکر است دکتر فرشاد و معاونین سازمان سما کشور از دبیرستان سما و کارگاه های دانشگاه آبپخش نیز بازدید کردند.

d7hw_1.jpg5pi9_3.jpgr82r_4.jpgercw_5.jpglqj_6.jpg