آخرین مطالب

انتقاد صریح به تحلیل های وارونه برخی مسئولین/آیا تاوان اعتماد به آمریکا راملت ایران بایدپرداخت کند

رضایی اظهار کرد: برخی با تحلیل های وارونه و فرار به جلو طوری وانمود می کنند که در شرایط بدی کشور را تحویل گرفتیم درحالی که گذشت زمان نشان داده است آنهایی که برخی خط قرمزها را رعایت نکردند امروز خود به اشتباهشان اعتراف کردند.


به گزارش  آفتاب آبپخش، محمدرضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: هفته بصیرت به مناسبت نهم دی ماه در استان جلوه ای از بصیرت بالای مردم استانمان را به تصویر کشید.

وی افزود: در این میان تلاش جریان متمایل به غرب برای کم اهمیت نشان دادن خیانت ها و جنایت های امریکا در حق ملت ایران راه به جایی نبرده است زیرا هوشیاری و بصیرت بالای مردم بزرگوارمان در اقصی نقاط استان با توجه به شعارهایی که علیه سران فتنه و حامیان غربی و امریکایی و اسراییلی آن دادند نشان از بصیرت عمیق انقلابی ملت ایران و مردم استان بوشهر بود.

رضایی اظهار کرد: برخی با تحلیل های وارونه و فرار به جلو طوری وانمود می کنند که در شرایط بدی کشور را تحویل گرفتیم درحالی که گذشت زمان نشان داده است آنهایی که برخی خط قرمزها را رعایت نکردند و بیش از اندازه به حرف های دشمن اعتماد کردند امروز در جلساتی می گویند ما اشتباه کردیم که به جان کری وزیر خارجه امریکا اعتماد کردیم.

وی ادامه داد: باید پرسید تاوان اعتماد شما به امریکا را آیا ملت ایران باید پرداخت کند؟؟ آیا رهبر انقلاب و امام مسلمین نفرمود دشمن؛ دشمن بدعهد است؟ آیا نفرمود به دشمن اعتماد نکنید؟ آیا نفرمود آمریکایی ها اهل نیرنگ هستند مواظب باشید؟

معاون سیاسی سپاه استان بیان کرد: این هایی که مدعی اند با مذاکره جنگ را از کشور دور کردند آیا با این اعترافی که کردند ما فریب جان کری را خوردیم منظورشان همین نوع مذاکرات است.

وی تاکید کرد: آیا با فریبی که از وزیر خارجه مکار امریکایی خوردند جنگ را از کشوردور کردند؟ درحالی که جنگ را تدابیر حکیمانه امام مسلمین و اتحاد مردم و قدرت فرزندان انقلاب اسلامی در ایران اسلامی و در سطح تحولات منطقه باعث ترس دشمن از ملت عاشورایی ایران شد و جنگ را از کشور دور کرده است.

این کارشناس مسایل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد:  امروز همه گروه های سیاسی و فادار به نظام باید علیه شیطان بزرگ که یک بار دیگر در مسایل برجام نشان داد چگونه به دنبال ضربه به ملت بزرگ و تاریخ ساز ایران است متحد شوند و هم علیه جریان نفاق داخلی و هم علیه امریکا حامی اصلی داعش و تروریسم فریاد بزنند که الحمدالله مردم استانمان در تمام گروه های سیاسی  بصیرت بالای خود را در روزهای منتهی به نهم دی ماه و علی الخصوص در این روز نشان دادند.