آخرین مطالب

اختتامیه مسابقات فوتسال بوشهر، یادواره حامد ومیثم دشتی درآبپخش برگزارشد/تصاویر

مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حامد و میثم دشتی با حضور تیم‌های مطرح فوتسال استان بوشهر در آب‌پخش  برگزارشد


به گزارش آفتاب آبپخش،مسئول برگزاری مسابقات فوتسال یادواره حامد و میثم دشتی  در آیین اختتامیه این تورنمنت گفت: مرحوم حامد دشتی از فوتبالیست‌ها و فوتسالیست‌های بسیار خوب استان بوشهر بود که سابقه بازی در تیم‌های مطرح استان را در کارنامه داشت که در یک سانحه رانندگی به همراه میثم دشتی به دیار باقی شتافتند و این مسابقات  هرساله به مناسبت بزرگداشت این دو عزیز برگزار می‌شود.وحید حاجی‌پور عنوان کرد:درشب فینال یاران حامد با نتیجه 7-بر3 ایم ایرانجوان آبپخش را باشکست بدرقه و به عنوان قهرمان این تورنمنت دست یافت.

وی خاطرنشان کرد، دیدار  قضاوت پایانی برعهده آقایان  عبدالهی دوار مستعد آبپخشی  و جواد آزاد از شهر سعدآباد برعهده داشتند.

درپایان این دوره از رقابت ها امید زمانی با 7 گل به عنوان آقای گل وهمچنین به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت را آن خود کرد، بهترین مربی ، کاظم نظری، تیم اخلاق ایرانجوان، بازیکن اخلاق رضا حسن پور، را ازآن خود کردند.

درمراسم اهدا جوایز شهردار مهندس حسین عباسی، فرخ عباسی وک حسن صمصامی از شورای شهر، سروان زارع فرمانده انتظامی بخش ، عزیز محمد حسین ،عباس دشتی ،وحید حاجی پور را برعهده داشتند.

دبیر هیئت فوتبال درپایان از همکاری فرماندهی انتظامی بخش ،درایجاد نظم وامنیت این تورنمنت کمال تشکر وقدردانی را کرد.