آخرین مطالب

مردم انقلابی برازجان تسلیم طومار نویسی نمی‌شوند

در آستانه انتخابات، برخی با شیطنت‌های خاصی این گونه وانمود می کنند که مردم دشتستان و برازجان و نیروهای انقلابی این شهر با شادی مردم مخالف هستند و بر این مبنا مخالفت‌هایی با برگزاری کنسرت ها و همایش های مختلف می‌کنند.

امام جمعه برازجان با اشاره به این که هر نوع اقدام در راستای دو قطبی شدن جامعه خیانت به مردم است گفت: در آستانه انتخابات، برخی با شیطنت‌های خاصی این گونه وانمود می کنند که مردم مسلمان و همیشه در صحنه شهرستان دشتستان و شهر برازجان و نیروهای انقلابی این شهر با شادی مردم مخالف هستند و بر این مبنا مخالفت‌هایی با برگزاری کنسرت ها و همایش های مختلف می‌کنند.

به گزارش آفتاب آبپخش،حجت الاسلام حسن مصلح ادامه داد: به این افراد صراحتا می‌گویم که برازجان شهری با قدمت دیرینه در عرصه دین‌داری و اعتقاد به دین اسلام است و با این نوع جوسازی‌ها به جایی نخواهید رسید چرا که افتخار مردم برازجان تقید به دین و حجاب اسلامی است.

امام جمعه برازجان ادامه داد: به این گروه‌ها که این روزها علیه مردم انقلابی شهر برازجان با طومار نویسی به دنبال نهادینه کردن فضای دو قطبی در شهرستان دشتستان و علی الخصوص شهر برازجان هستند تذکر می‌دهم که دست از این رفتار ناپسند خود بردارند و اگر هم احساس می‌کنند حرفی باید بزنند بیایند و در یک فضای آرام سیاسی آن را بگویند اما اگر فکر می کنند با این نوع طومار نویسی می توانند بر اراده مردم انقلابی شهر برازجان خللی ایجاد کنند باید بگویم که اشتباه می‌کنند.

وی عنوان کرد: هر نوع فعالیت فرهنگی در چارچوب شرع در جمهوری اسلامی ایران آزاد است و اگر هم برای برگزاری کنسرتی مخالفت‌هایی می شود صرفا به این دلیل است که در این نوع کنسرت‌ها، مسائل شرعی و قانونی رعایت نمی شود.

امام جمعه برازجان یادآور شد: اخیرا تشکلی که فاقد مجوز لازم برای برگزاری کنسرت بوده برای برگزاری کنسرت در برازجان برنامه ریزی کرده است که پس از این که بررسی‌های لازم انجام و مشخص شد که نمی تواند بدون داشتن مجوز در شهر برازجان ترتیب برگزاری کنسرت دهد خود وی از اقدامش منصرف شده اما عده ای آتش بیار معرکه شده و با نوشتن طومارها و حاشیه سازی های مختلف به دنبال ایجاد فتنه گری در شهر برازجان هستند.

وی ادامه داد: مخالف هر نوع زنده نگه داشتن جریانات ضد انقلابی در شهر برازجان هستیم و مردم انقلابی شهر برازجان اجازه نمی دهند که عده ای شناخته شده، به انقلاب و دست آوردهای آن و خانواده های شهدا با برگزاری چنین مراسم هایی به نوعی دهن کجی کنند./ فارس