آخرین مطالب

شهردار آبپخش:آیت الله هاشمی(ره)نماد عرصه سازندگی کشور بود

شهردار آبپخش در جلسه شورای اداری بخش آبپخش با تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت:آیت الله هاشمی از شخصیت های برجسته و تاثیر گذار نظام جمهوری اسلامی و یار دیرین امام و رهبری بود که فقدانش بسیار سنگین است. حسین عباسی افزود:آیت الله هاشمی را می توان نماد عرصه سازندگی…

آفتاب آبپخش،شهردار آبپخش در جلسه شورای اداری بخش آبپخش با تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت:آیت الله هاشمی از شخصیت های برجسته و تاثیر گذار نظام جمهوری اسلامی و یار دیرین امام و رهبری بود که فقدانش بسیار سنگین است.

http://uupload.ir/files/1rr8_1_resized_2.jpg
حسین عباسی افزود:آیت الله هاشمی را می توان نماد عرصه سازندگی کشور دانست زیرا ۸ سال ریاست جمهوری ایشان توام با سازندگی ایران بعد از جنگ بود و در پست های مختلف در جهت عمران و سازندگی کشور کوشید.
عباسی تاکید کرد:ضایعه درگذشت این مجاهد نستوه بسیار سنگین است و امیدوارم رحلت آیت الله هاشمی به اتحاد و همبستگی بیشتر مردم و مسئولان کمک کند چون ایشان در زمان حیات پربرکت خود انسانی مصلح و اعتدال گرا بود و همواره با صبوری و بردباری بر صلح و دوستی تاکید می کرد.
شهردار آبپخش در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از پرسنل شهرداری از افتتاح چندین طرح عمرانی در سطح شهر خبر داد و اظهار داشت:گذر ۱۸ متری،پارک محله ای بهرام آباد،کوچه گلستان و کوچه های اطراف آن تکمیل خیابان شهید روا  و خیابان شفقت و بلوار امام خمینی از مهمترین طرح هایی است که انشاءالله در دهه فجر افتتاح خواهد شد.
وی در پایان از حمایت های استاندار بوشهر از شهرداری ها تقدیر کرده و افزود:در دولت تدبیر و امید با تلاش استاندار محترم  شاهد پیشرفت قابل ملاحظه طرح های عمرانی شهری بوده ایم  شد که جای قدردانی دارد.