آخرین مطالب

ادای احترام رئیس شورا،شهردار و پرسنل شهرداری آبپخش به شهدای آتش نشانی ساختمان پلاسکو

صبح امروز رئیس شورا،شهردار و پرسنل شهرداری آبپخش با حضور در ایستگاه آتش نشانی به مقام شامخ شهدای آتش نشانی حادثه ساختمان پلاسکو تهران ادای احترام کرده و به کارکنان آتش نشانی آبپخش شهادت همکارانشان را تسلیت گفتند. همچنین مدیر مرکز پیش دبستانی رنگین کمان،مشاور امور بانوان بخشدار و جمعی از فعالان…

آفتاب آبپخش،صبح امروز رئیس شورا،شهردار و پرسنل شهرداری آبپخش با حضور در ایستگاه آتش نشانی به مقام شامخ شهدای آتش نشانی حادثه ساختمان پلاسکو تهران ادای احترام کرده و به کارکنان آتش نشانی آبپخش شهادت همکارانشان را تسلیت گفتند.

همچنین مدیر مرکز پیش دبستانی رنگین کمان،مشاور امور بانوان بخشدار و جمعی از فعالان اجتماعی نیز در این مراسم حضور یافته و به مقام والای شهدای آتش نشانی ادای احترام کردند.

رئیس شورای شهر آبپخش در این مراسم ضمن ابراز تسلیت شهادت آتش نشانان ساختمان پلاسکو تهران اظهار داشت:آتش نشانان انسانهای خدوم و فداکاری هستند که در مواقع حساس و ضروری یار و مددکار مردمند.

مصطفی رضایی افزود:از جان گذشتگی این قشر زحمتکش و  بی ادعا همواره موجب نجات انسانهای گرفتار شده است.

رضایی بیان داشت:حادثه ساختمان پلاسکو تهران درس های فراوانی برای ما دارد و فداکاری عزیزان آتش نشان قابل ستایش است.

شهردار آبپخش نیز در این مراسم با تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو اظهار داشت:این حادثه بسیار دردناک و غم انگیز است و امیدوارم خداوند به خانواده های این عزیزان صبر دهد.

حسین عباسی افزود:متاسفانه در این حادثه تعدادی از آتش نشانان جان بر کف جان خود را فدای همنوعان خود کردند که واقعا ایثار و از خود گذشتگی این عزیزان جای تحسین دارد و کاری بسیار بزرگ است.

 

1 (1).jpg

1 (2).jpg

1 (3).jpg

1 (4).jpg

1 (6).jpg

1 (7).jpg

1 (8).jpg

1 (9).jpg

1 (10).jpg

1 (11).jpg

1 (12).jpg