آخرین مطالب

امام جمعه سعدآباد مطرح کرد: بی تدبیری و نا امیدی ارمغان سفر آخوندی به استان بوشهر

امام جمعه سعدآباد این هفته در خطبه های نماز جمعه از وزیر راه و شهرسازی به شدت انتقاد کرده و ارمغان سفر او به استان بوشهر را بی تدبیری و نا امیدی دانسته است.


امام جمعه سعدآباد این هفته در خطبه های نماز جمعه از وزیر راه و شهرسازی به شدت انتقاد کرده و ارمغان  سفر او  به استان بوشهر را  بی تدبیری و نا امیدی دانسته است.

به گزارش  آفتاب آبپخش، حجت الاسلام کشاورز بارگاهی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: پس از سفر وزیر محترم راه و مسکن و شهر سازی جناب آقای آخوندی به استان بوشهر، پروژه اتوبان برازجان به گناوه، حد فاصل پل کلل تا روستای میان دشت و تقاطع غیر هم سطح سعدآباد به آب پخش تعطیل شد.

وی افزود: علت تعطیلی پروژه را نبود اعتبار کافی برای اجرای پروژه ذکر کرده اند! سوال این است، چگونه تا قبل از این سفر مبارک اعتبار کافی بود و کارگاه تجهیز و هزاران متر مکعب خاک از تقاطع هم سطح خاک برداری شد و زیرگذر برای ادامه و انجام پروژه محیا گردید به نحوی که همه امیدوار شدند و ما انتظار داشتیم تا عید نوروز و آغاز سال جدید این پروژه به بهره برداری برسد، اما اکنون اعلام می شود به علت کمبود اعتبار پروژه تعطیل است؟!

امام جمعه سعدآباد تصریح کرد: ما از جناب آقای آخوندی انتظار داشتیم به شعار دولت تدبیر و امید که ایجاد امید و تدبیر امور است به نحو احسن عمل کنند، نه نا امیدی و بی تدبیری را برای ما به ارمغان آورند.