آخرین مطالب

بازی با افکار عمومی،آیا با عکس یادگاری با وزیر میتوان پروژه ملی را متوقف کرد!!!

به گزارش آفتاب آبپخش،با نزدیک شدن به انتخابات شورای شهر،اخیرا برخی اعضای شورای شهرآبپخش با پخش مطلبی در فضای مجازی،تلاش دارند،قطعه ایی از  پروژه بزرگراه اهرم – برازجان – گناوه - دیلم را به نفع جریان خود مصادره کنند.


به گزارش آفتاب آبپخش، پروژه بزرگاه اهرم -برازجان- گناوه، درتاریخ  سه شنبه بیست و سوم آبان91 با دربازدید نیکزاد وزیر وقت انجام گرفت،  رییس کارگاه قرارگاه خاتم الانبیاء مجری پروژه بزرگراه اهرم - برازجان – گناوه - دیلم در باره این پروژه گفت: عملیات اجرایی این بزرگراه به طول 135 کیلومتر به طور میانگین حدود 46 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.وی افزود: 10 کیلومتر از این بزرگراه در مسیر برازجان تا آبپخش آماده بهره برداری است.سید هاشم حسینی اضافه کرد: مجموع اعتبار این پروژه دو هزار و 180 میلیارد ریال است.

و همچنین درتاریخ سه‌شنبه ۲۰ بهمن94 از طریق ویدئو کنفرانس؛بزرگراه برازجان - گناوه توسط   دکتر روحانی رئیس‌جمهور افتتاح شد ، پروژه بزرگراه برازجان - گناوه یکی از پروژه‌های مهم راهسازی استان بوشهر است که صبح سه‌شنبه با حضور استاندار بوشهر و از طریق ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

 

استاندار بوشهر در آئین افتتاح پروژه بزرگراه برازجان - گناوه اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های بزرگراهی را به صورت ویژه‌ای در استان بوشهر در دستور کار داریم و در این راستا طرح‌های مختلفی در سطح استان در دست اجرا است.

مصطفی سالاری اضافه کرد: هشت پروژه بزرگراهی در استان بوشهر در دست اجرا است که همه محورهای اصلی راه‌های استان با تکمیل این پروژه‌ها تبدیل به بزرگراه می‌شود.

بااستناد به مطلب فوق وهمچنین هزینه های سنگین وبسیار بالا( وحتی پیشرفت فیزیک قابل توجهی از این بزرگ راه که قطعه ایی از آن نیز از شهر آبپخش می گذرد،آیا با چنین متن هایی درفضای مجازی وعکس یادگاری با وزیر میتواند این پروژه ملی که در دولتهای دهم ویازدهم استارت خورده ودرمرحله پایانی قرار دارد را متوقف کرد.  درصورتی که صرفا این پروژه  دراین مقطع به دلیل کمبود اعتبار متوقف شده است.

قضاوت با شما مخاطبان