آخرین مطالب

درآبپخش،نمایش عظیم "میراث روح الله" در مسیر آماده سازی+ تصاویر

نمایش "میراث روح الله" در شش بخش وسوسه شیطان، ماجرای ثقیفه، شهادت حضرت زهرا (س) ، پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و ظهور امام زمان (عج) است که از جلوه های ویژه ای همچون صدا، نوپردازی متفاوت و انفجارات استفاده شده است.


به گزارش آفتاب آبپخش،استان بوشهر کمتر از 10 روز دیگر، اجرای بزرگ و متفاوتی را بعد از  "فصل شیدایی" تجربه خواهد کرد؛ نمایش "میراث روح الله" در شهر آبپخش به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش "میراث روح الله" در شش بخش  وسوسه شیطان، ماجرای ثقیفه، شهادت حضرت زهرا (س) ، پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و ظهور امام زمان (عج) است که از جلوه های ویژه ای همچون صدا، نوپردازی متفاوت و انفجارات استفاده شده است.

این نمایش عظیم از 21 بهمن ماه به مدت 5 شب راس ساعت 19:30 در فرودگاه قدیم شهر آبپخش شهرستان دشتستان به روی صحنه می رود.

حسن بحرانی کارگردان این اثر با اشاره به اینکه بیش از یک ماه از آماده سازی صحنه می گذرد، گفت: برای اولین بار است که چنین نمایش عظیم و متفاوتی با کارگردانی و بازیگری عوامل بومی استان بوشهر برگزار خواهد شد و قطعا مردم نمایش هیجان انگیزی را شاهد خواهند بود.

وی افزود: در طراحی صحنه نمایش سعی شده است که نماهای ایجاد شده اعم از ساختمان ها، مساجد و سایر اشیاء منطبق بر زمانه خود بازسازی شوند.

در چند روز اخیر علی رغم اینکه استان بوشهر با شرایط ناپایدار جوی روبرو بوده است، اما همچنان عوامل صحنه سازی و پشتیبانی این اثر با قوت به کار خود ادامه می دهند تا نمایشی به یاد ماندنی را در اذهان عموم مردم استان به ثبت برسانند.

این نمایش بزرگ به همت گروه هنری نافع هیات انقلابی محبین آل یاسین و پایگاه ولی عصر(عج) شهر آبپخش به روی صحنه می رود.

در تصاویر زیر گوشه ای از طراحی دکور و صحنه نمایش "میراث روح الله" را در فرودگاه قدیم شهر آبپخش مشاهده می کنید.