آخرین مطالب

نقدی بر مطلب{بی مهری های اداره راه و شهرسازی استان به شهر آبپخش}

بسم الله الرحمن الرحیم جناب نامدار عباسی فعال اجتماعی شهر آبپخش، بی مهری های اداره راه و شهرسازی فقط به بخش آبپخش مربوط نمی شود. بی مهری های اداره راه نسبت به بخش های شبانکاره، آبپخش و سعدآباد سالیان زیادی روا داشته شده است. زمان زیادی نگذشته است ، چند هفته پیش…

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب نامدار عباسی فعال اجتماعی شهر آبپخش، بی مهری های اداره راه و شهرسازی فقط به بخش آبپخش مربوط نمی شود.
بی مهری های اداره راه نسبت به بخش های شبانکاره، آبپخش و سعدآباد سالیان زیادی روا داشته شده است.


زمان زیادی نگذشته است ، چند هفته پیش بصورت پی در پی تابلو جدید حدفاصل شبانکاره در ورودی آبپخش و سعدآباد توسط عده ای مغرض با رنگ پوشیده شد که خوشبختانه این رنگ ها توسط شهرداری شبانکاره پاک شد.

باید خدمت حضرتعالی عرض کنم که در مطالب قید شده توسط شما در سایت سفیر آبپخش مربوط به عدم اجرای کمربندی در مسیر آبپخش و گذر آن در شهر آبپخش کاملا غیر منطقی بوده و به دلیل کم بودن عرض جاده ورودی شهر آبپخش گاهی تصادف هایی را میبینم که منجر به درگیری می شود که این رفتارهای ناهنجار شایسته مردم فهیم شهرستان دشتستان نمی باشد .

همچنین نداشتن جاده کمربندی و تردد ماشین های سنگین و تریلرها از داخل شهر آبپخش ، مشکلات عدیده ترافیکی را برای این شهر ایجاد کرده است که می طلبد مسئولین مربوطه در خصوص ادامه اجرای کمربندی میان بخش سعدآباد و آبپخش هر چه  سریع تر تدبیری کنند و ادامه کمربندی را اجرا کنند.

هر ساله شاهد این هستیم که به دلیل  عدم تکمیل شدن کمربندی میان جاده ی روستای میاندشت تصادف های مرگباری برای هموطنان کشور و استان مان اتفاق می افتد و مردم شهرستان دشتستان خصوصا بخش های شبانکاره و سعدآباد دغدغه هر چه اجرای سریع و تکمیل این کمربندی را خواستار هستند ولی طبق صحبت های اخیر مسولین استانی عدم اجرای تکمیل کمربندی بخش سعدآباد و آبپخش را نبود اعتبارات کافی دانسته اند که این اظهارت از اساس غیر منطقی و عوام فریبانه است.

خاطر نشان کنم اداره راه و شهرسازی استان، ماشین آلات خود را فعلا میان آبپخش و روستای میاندشت برای چهار خطه کردن جاده مسقر کرده که برای عموم مردم شبهاتی را ایجاد کرده است.

از یک طرف اداره راه و شهرسازی برای تکمیل کمربندی اعلام میکند بودجه نیست و از یک طرف هم شروع به کار برای چهار خطه کردن این مسیر کرده اند.
آیا اجرای پروژه ملی که کمتر از ۴ کیلومتر از آن باقی مانده و تمامی کارهای آن صورت گرفته مهم تر است یا چهار خطه کردن بین یک شهر و روستا که در صورت اجرا بازهم مشکلاتی را به بار خواهد آورد.

جناب عباسی بی تدبیری های زیادی در نصب تابلوهای اداره راه و شهرسازی دیده میشود که این بی مهری ها و بی تدبیری ها چندین سال است که گریبان گیر مردم این سه بخش شده و امید می رود نماینده عالی دولت در استان واستاندار برتر کشور  برای این معضل با تدبیر چاره ای اندیشیده و این مشکل اساسی را رفع کنند.

داوود بحرینی