آخرین مطالب

مسابقات والیبال آبپخش با قهرمانی تیم دهیاری چهاربرج پایان یافت/گزارش تصویری

این دوره از مسابقات که بصورت پلی آفی صورت گرفت در مرحله گروهی تیم دهیاری چهاربرج اول و تیم های دکوپارس ، یاران سیدمسعود و خیبر میاندشت به ترتیب دوم، سوم و چهارم شدند که تیم دهیاری چهاربرج در مرحله پلی آف از سد تیم خیبر گذشت و تیم دکوپارس هم توانست تیم یاران سیدمسعود را پشت سر بگذاره و همراه با تیم دهیاری چهاربرج راهی بازی فینال شوند.

به گزارش آفتاب آبپخش،در بازی فینال که بازی بسیار مهیج و تنگاتنگی بود تیم چهاربرج که دو دست اول و دوم را باخته بود به یکباره توانست تیم خود را جمع و جور کند و سه دست آخر را مال خود کند.
سید مسلم موسوی  بیان داشت، در این بازی آقای مهندس عباسی شهردار محترم که همیشه پشتوانه ورزش و ورزشکاران شهر بوده مهمان ویژه بودند که باعث دلگرمی هییت برگزاری شدند.
در نهایت از همین جا اول تشکر و قدر دانی میکنم از آقایان حمید توکلیان و رضا وطن خواه که زحمت داوری بازی فینال رو کشیدند و دوم از مجموعه اداره ورزش و جوانان آقایان عبدالعزیز محمدحسین پور و حسینقلی رضایی که نهایت همکاری را با ما انجام دادن و در نهایت از نیروی انتظامی بخش آبپخش که قبول زحمت کردن و نظم خاصی به بازی فینال  بخشیدند.