آخرین مطالب

بلوا درآبپخش، تحلیل بازی دوسر باخت،امیدوارم که تنبیه شده باشی!

ایجاد حاشیه سازی ومنحرف کردن ذهن مردم  و توجه به حاشیه ها می تواند انرژی مدیران را برای خدمت رسانی به مردم گرفته و بر میزان مشکلات در حوزه های گوناگون بیفزاید.


یادداشت علی رضایی منفرد،بخش آبپخش با  دارا بودن از ظرفیت های بالای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، شایسته خدمت رسانی مطلوب در ابعاد مختلف است.

مردم بخش آبپخش همواره و در طول برهه های زمانی گوناگون به وظیفه خود در راستای دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی عمل کردند اما بدون تردید هنوز محدودیت ها و مشکلات زیرساختی در این منطقه، مردم را نگران می کند.

در این میان ضرورت وحدت و همدلی مسئولان و مدیران در بخش های گوناگون می تواند زمینه ساز رسیدن به موفقیت های هر چه بیشتر در عرصه خدمت رسانی به مردم باشد.

متأسفانه در داخل شهر و در آستانه دهه فجر شاهد آن هستیم که برخی از افراد احساس کرده اند که  شهر آبپخش فضایی برای عرض اندام است که می توانند در آن موج سواری کنند و به اهدافشان برسند،  اما  باید بدانند که  آبپخش شهر اولین شهید انقلاب استان  و شهر حماسه  ۹ دی است.

مردم  آبپخش انقلابی هستند و تحت تاثیر احساست قرار نگرفته و سرنوشت خودشان را تعیین می کنند  منفعت طلبان باید بدانند  هرگز تحت تأثیر صحبت و تحریک یک فرد، تصمیم نمی گیرند.

آن روز هایی که مردم در مساجد فریاد می زدند که  اجرای این پروژه به ضرر مردم بخش است ، چه کسانی فشار می آوردند تا مبلغ هنگفتی را از شهرداری برای یک تیم که اساس آن معلوم نبود متعلق به چه کسانی است، دریافت کنند.

اما متاسفانه بعضی از افرادی که به دنبال منفعت و سود طلبی از  موضوع (بحران کم آبی) بودند و جو خاصی را ایجاد کردند که با مداخله و برخورد مراجعه بالا دستی...  که امیدوارم که تنبیه شده باشند و تأملی انجام بدهند و برای بهبود وضعیت مردم و شهر برنامه‌ریزی کنند به جای اینکه کار سیاسی انجام دهند و تخریب کسانی که سالهای سال تلاش کردند و خدمت‌گذار مردم در  درشهرآبپخش نظام بوده‌اند را انجام دهند.

به واقع سیاه‌نمایی و بد جلوه دادن چهره افرادی که برای مردم کار می‌کنند چه سودی برای بعضی از افراد خواهد داشت آیا به دنبال منافع شخصی خود هستند و یا به دنبال منافع شخصی و حزب و گروه خاصی هستند.

ساخت  بزرگ راهی که از سال 83 آغاز شده یعنی در زمان (سه ریاست جمهوری) را طی کرده درحالی که فقط 4 کیلومتر از آن باقی مانده ،آیا کسی نیست از شما بپرسد دراین 11 سال کجا بوده ایی؟ چه توجهی دارند به جز سیاسی کاری ودر آستانه انتخابات  شورای شهر آبپخش به فکر بیانیه ، جمع آوری طورمار وبلوا ریزی که آرامش را از شهر سلب کرده اید
متأسفانه به جای توجه به اتحاد و همدلی، به دنبال تفرقه افکنی در جامعه هستید.بدون تردید سایه اختلافات در میان مسئولان بیش از هر زمان دیگری موجب خواهد شد تا خدمت رسانی به مردم  آبپخش که همواره در راه دفاع از ارزش های انقلاب حضور جدی داشتند، مختل شود.