آیا اولویت‌ مهم شهرستان در حوزه راهسازی در سال 95 تحقق می یابد!!
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

به گزارش آفتاب آبپخش ، دکتر زارع فرماندار دشتستان  تکمیل اتوبان برازجان ـ گناوه در قطعه آبپخش (کمربندی آبپخش) از اولویت‌های مهم شهرستان در حوزه راهسازی در سال 95 دانسه بود.


به گزارش آفتاب آبپخش ، نقل از فارس ، ارسلان زارع شامگاه پنج‌شنبه 1394/11/9 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های دشتستان در حوزه راهسازی از رویکردهایی است که در دو سال اخیر با جدیت به آن توجه داشته‌ایم و اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است.

وی افزود: تکمیل محور برازجان به گناوه از اولویت‌های مهم استان در حوزه راهسازی است و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته شاهد اجرای آن خواهیم بود و از اولویت‌های اصلی شهرستان در سال 95 محسوب می‌شود.

زارع خاطرنشان کرد: زیرسازی این مسیر در قطعه آبپخش انجام شده و پس از رفع مشکلاتی که در این قطعه وجود داشت شاهد تکمیل این قطعه در زمانی کوتاه و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها خواهیم بود.

فرماندار دشتستان ابراز داشت: برای تکمیل این قطعه در برخی نقاط نیاز به تملک بود و با توجه به هزینه‌ای که صرف اجرای این قطعه می‌شد، مسئولان استانی تصمیم گرفتند با توجه به شرایط ترافیکی استان، حجم بالاتری از این اتوبان که سبب تسهیل در ترافیک استان می‌شود را تکمیل کنند.

زارع گفت: دولت محترم در هنگام ارائه لایحه بودجه سال 95 به مجلس شورای اسلامی بزرگراه جنوب را جزو پروژه‌های اجرایی با اعتبارات ملی قرار داد و برای تکمیل بزرگراه برازجان-دیلم از این اعتبارات استفاده خواهد شد.