نماینده دشتستان : اقدامات شهرداری آبپخش موجب رضایتمندی مردم شده است
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

محمدباقر سعادت در حاشیه افتتاح طرح های عمران شهری آبپخش اظهار داشت:اعتماد به جوانان همواره موجب انجام کارهای بزرگ شده و در شهر آبپخش هم یک نیروی جوان و تحصیلکرده به عنوان شهردار بسیار خوب عمل کرده است. سعادت افزود:اقدامات شهرداری آبپخش را رصد می کنم و شهردار جوان جناب عباسی بسیار پیگیر و ساعی می باشد...

آفتاب آبپخش،جواد راهپیما:محمدباقر سعادت در حاشیه افتتاح طرح های عمران شهری آبپخش اظهار داشت:اعتماد به جوانان همواره موجب انجام کارهای بزرگ شده و در شهر آبپخش هم یک نیروی جوان و تحصیلکرده به عنوان شهردار بسیار خوب عمل کرده است.

1 (9).jpg

سعادت افزود:اقدامات شهرداری آبپخش را رصد می کنم و شهردار جوان جناب عباسی بسیار پیگیر و ساعی می باشد و برای اعتلای شهر آبپخش چندین بار با اینجانب دیدار داشته و مشکلات را مطرح کرده است.
وی بیان داشت:اقدامات شهرداری آبپخش موجب رضایتمندی مردم شده و بسیاری از اهالی این شهر در دیدار با اینجانب از اقدامات شهرداری تمجید می کنند که جا دارد از شهردار جوان و پرسنل شریف شهرداری قدردانی نمایم.
وی تصریح کرد:اقدامات شهرداری عام المنفعه است و عموم مردم شهر آبپخش از آن بهره می برند و اینجانب نیز برای پیشبرد برنامه های عمرانی شهرداری تا آنجایی که مقدور باشد همکاری خواهم کرد.