نگاه ویژه استاندار بوشهر به پروژه های عمران شهری افتتاح شده آبپخش در دهه فجر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مهندس حسین عباسی  درگفتگویی با آفتاب آبپخش افزود، اعتلای شهر آبپخش هدفی است که در سه سال گذشته به آن تمرکز داشته‌ایم و با حمایت مدیریت عالی و مدیران استانی به نتایج خوبی در این زمینه رسیده‌ایم.امسال به مناسبت دهه مبارک فجر شش پروژه عمران شهری با هزینه ۶۲.۵ میلیارد ریال در آب‌پخش افتتاح شد،

شهردارآبپخش اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های عمرانی از مهم‌ترین نیازهای شهر آبپخش است و در قالب برنامه جامع مدیریت شهری دستاوردهای خوبی را در این زمینه شاهد بوده‌ایم.

حسین عباسی خاطرنشان کرد: گذر ۱۸ متری به طول یک کیلومتر با هزینه هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و تکمیل پاک محله‌ای بهرام‌آباد به مساحت پنج هزار مترمربع و باهزینه پنج میلیارد ریال اجرا شده است.

وی بیان کرد: از دیگر پروژه‌های افتتاحی دهه فجر در آب‌پخش می‌توان به پروژه روشنایی بلوار غدیر با هزینه دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و تکمیل خیابان شهید روا و آسفالت کوچه‌های هم‌جوار با هزینه ۹ میلیارد ریال اشاره کرد.

شهردار آب‌پخش افزود: تکمیل بلوار امام خمینی و تملک املاک واقع در مسیر و تعریض خیابان و جابجایی تاسیسات با  هزینه ۱۷ میلیارد ریال و ادامه نهضت آسفالت معابر از هفته دولت تا دهه فجر با  هزینه  ۱۲ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاحی بود.

عباسی گفت: از استاندار محترم، فرماندار محترم دشتستان،نماینده محترم دشتستان، بخشدار محترم آبپخش، ریاست محترم شورای اسلامی شهر آبپخش به‌دلیل حمایت‌های مستمری که از برنامه‌های مدیریت شهری آبپخش داشته‌اند و همچنین پرسنل شهرداری که در صف اجرای این پروژه‌ها فعال بوده‌اند، وهمچنین از صبر وشکیبایی همشهریان محترم، صمیمانه قدردانی و تشکر می‌کنم.