برجام را نباید به رهبر انقلاب نسبت داد/ در مذاکرات، زورمان را به التماس داده ایم
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: اینکه بخواهیم برجام را به مقام معظم رهبری منتسب کنیم، ظلم بزرگی در حق ایشان است و باید از این کار پرهیز کرد.


به گزارش آفتاب آبپخش،نصرالله شفیعی، مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان بوشهر در جمع اساتید بسیجی اظهار کرد: مردم استان بوشهر افتخار می کنند که شخصیتی همچون شیخ ابوتراب عاشوری را بعنوان رهبر خود در دوران طاغوت انتخاب کرده اند.

وی افزود: در نهایت رژیم که از روشنگری های وی به ستوه آمده بود، حجت الاسلام عاشوری را در حالی که درخانه وضو می گرفت، به شهادت رسانید.

شفیعی گفت: نظریه پردازان سیاسی اعتقاد دارند که انقلاب ها تا مدتی شور و حرارت دارند و بعد آن این شور فروکش کرده و به زوال می رود اما انقلاب اسلامی خلاف این نظریه را به اثبات رسانید و معادلات نظریه پردازان سیاسی را به هم ریخت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در نوع خود بی نظیر بوده است، ابراز کرد: هیچ نظام و حکومتی وجود نداشته که با وجود همه توطئه های داخلی و خارجی همچنان دوام بیاورد.

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه داشتن "روحیه انقلابی" برای آمریکا قابل قبول نیست، گفت: دولت یازدهم به بهانه شعار " باید هم چرخ سانتیفیوژها باید بچرخد و هم چرخ اقتصاد مردم باید بچرخد" نظام را در شرایطی قرار داد که وارد مذاکرات با آمریکا شود.

شفیعی در ادامه با بیان اینکه وزیر امور خارجه هنوز متن برجام را درست متوجه نشده است، تصریح کرد: بعد مدت ها از گذشت برجام، کار به جایی رسیده ست که زورمان را به التماس داده ایم.

وی به خطر انحراف در راه امام اشاره کرد و گفت: اینکه برخی می گویند امام بعد از اینکه فرمودند" جام زهر را می نوشم" پس از آن از لفظ " جام نوشین " استفاده نموده اند صحیح نیست و این موضوع از خاطرات مرحوم هاشمی است و امام صحبتی در این خصوص نداشته اند.

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: اینکه بخواهیم برجام را به مقام معظم رهبری منتسب کنیم، ظلم بزرگی در حق ایشان است و باید از این کار پرهیز کرد.