آخرین مطالب

لابی ها به پنجشنبه نرسید/انتخاب شهرداربرازجان تا وقتی دیگر

جلسه مهم شورای شهر برازجان که به انتخاب شهردار اختصاص داشت به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد. این جلسه که پس از کش و قوس های فراوان به امروز موکول شده بود با غیبت 3 نفر از اعضای شورا از رسمیت افتاد. براساس شنیده ها محمدتقی گرمسیری جزو غایبین بوده است، همچنین آقایان ناخایی و قدوسی نیز به دلیل برخی از مسائل ...

جلسه مهم شورای شهر برازجان که به انتخاب شهردار اختصاص داشت به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد.

به گزارش آفتاب آبپخش، این جلسه که پس از کش و قوس های فراوان به امروز موکول شده بود با غیبت 3 نفر از اعضای شورا از رسمیت افتاد. 

 

گفتنی است محمدتقی گرمسیری از غایبین بوده است، همچنین آقایان ناخایی، قدوسی و اسماعیلی نیز به دلیل اعلام رییس شورا مبنی بر اینکه فقط کسانی می توانند کاندیدای شهرداری شوند که قبلا درخواست کتبی داده باشند جلسه را ترک کرده و به این ترتیب جلسه لغو شد. در حالی که قانون این را نمی گوید و این موضوع باید به شکل یک مصوبه در شورا مطرح و به تصویب اعضا برسد. جلسه انتخاب شهردار مجددا فردا ظهر برگزار خواهد شد.

 

به گزارش اتحاد خبر اهمیت این جلسه در انتخاب شهردار بود که با غیبت 3 نفر از اعضای شورای شهر جلسه انتخابات لغو شده است. باید دید سرانجام انتخابات شورای شهر به کجا می رسد و آیا شورای چهارم در سال چهارم می تواند این مهم را به انجام برساند یا خیر؟

 

باید دید که آیا لابی های برخی از اعضای شورا، به جلسه روز پنجشنبه نرسید و یا ماجرا چیز دیگری بوده است.