آخرین مطالب

درخطبه این هفته مطرح شد،واکنش امام جمعه آبپخش به ناکارآمدی شورای چهارم آبپخش

به گزارش آفتاب آبپخش،امام جمعه آبپخش با تشکر از حضور مردم استان بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: مردم پاسخ بزرگی به یاوه گویی‌های مسئولان تازه به دوران رسیده آمریکا دادند.

نتیجه تصویری برای امام جمعه آبپخش

وی افزود: کوچکتر از این هستند که بتواند با زبان تهدید و تحریم با مردم ایران برخورد کند. مردم ایران پشتوانه خوبی برای مسئولان هستند و مسئولین نیز باید تلاش کنند روز به روز بر عزت‌مندی ایران اضافه شود.

رضایی  ادامه داد: مسئولان باید قدر مردم را بدانند چرا که در همه مواقع به وظیفه خود عمل کردند.

وی با اشاره به صحبت‌های رهبری در دیدار با مردم آذربایجان شرقی گفت: یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟

رضایی گفت: برخی از رسانه‌ها و افراد سیاسی در خصوص آشتی ملی صحبت می‌کنند. برخی افراد با رفتارهای نابخردانه حاضر به عذرخواهی نیز نشدند؛ مردم ایران با فتنه گران جریان ۸۸ به هیچ عنوان آشتی نخواهند کرد.

وی در پایان توصیه هایی به کاندیدای احتمالی شهر وروستا در آبپخش داشت وی افزود،با توجه به نزدیکی نام نویسی  دراسفندماه کسانی نام نویسی کنند که در واقعه قصد خدمت به مردم را دارند نه به دنبال مسایل دیگر هستند چون این خود اولین خیانت است.،وی درپایان خاطر نشان کرد مردم  کسانی را انتخاب کنند که وقت کافی وشایسته ایی را برای خدمت به مردم را داشته باشند تا شاهد شورای چهارم آبپخش نباشیم.